Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyenkor járhattok náthásan...

Ilyenkor járhattok náthásan suliba?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már sulis, de a húgom aki most lett gimis nekik azt mondták hogy betegen ne menjenek be. Abba szerintük a nátha is beletartozik nekik ezt mondták már az első napon hogy aki kicsit is betegnek érzi magát ne menjen be, menjen orvoshoz, telefonon jelezze ezt, és online oktatás ameddig biztosan nem gyógyul meg.
2020. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem évnyitó utáni napon hőemelkedésem volt, de csak éjszaka, délelőtt csak nagyon rossz volt a közérzetem, de már 3 napja itthon vagyok, pedig semmi bajom... ráadásul új suli, és tök szomorú vagyok, hogy lemaradok egy csomó mindenről.
2020. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Az én anyám hulla betegen bejár tanítani 3 iskolába. Én is elkaptam, nekem bár még nincs tanítás, nem megyek, ha tetszik neki, ha nem.
2020. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem! Mert nem tudhatod csak nátha vagx koronavírus. De amúgy sem illik betegen közösségbe menni senki nem akarja elkapni.
2020. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!