Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lesz valami bajom ha bevettem...

Lesz valami bajom ha bevettem egy Diclacot, és fel órával később Algoflex M-et? (algoflex forte+nospa)

Figyelt kérdés
Annyira fáradt voltam , hogy elfelejtettem, hogy vettem már be fájdalomcsillapítót. 27 éves vagyok... Most fordul elő ilyesmi először.

2020. szept. 4. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Dehogy.

Semmi baj, aludj nyugodtan.

2020. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem csinálsz belőle rendszert, nem lesz belőle bajod; de én nem értek ezekhez. Tehát legközelebb figyelj. Pl ez nemtom mennyire kapcsolódik ide, de mondjuk az is megvan, hogy melyik tisztítószereket mivel nem szabad keverni; egyszer volt egy hír, hogy egy takarító néni ezt nem tudta, az egyik tisztítószerből már kevés volt csak az alján, hozzáöntötte a másikhoz, és valami olyan egyveleg keletkezett belőle, amitől asszem talán el is ájult szegényke, de szal nem lett maradandó baja, én úgy tudom. Hamar ott volt a segítség neki. Ja és tehát nem megitta, csak belélegezte azt, amit az a két különböző tisztítószer együttesen okozott.
2020. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!