Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy néz ki egy COVID teszt?...

Hogy néz ki egy COVID teszt? És mennyibe kerül??

Figyelt kérdés
Hazaküldtek a suliból mert köhögök és fújom az orrom. Nem akarok sokat hiányozni :( ezért el akarok menni tesztet csináltatni. De hogyan néz ki egy ilyen? Mennyire fájdalmas? És mennyibe kerül?

2020. szept. 7. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Beszelj az orvosoddal telefonon, mondd el, hogy hazakuldtek es mid faj es o fogja kuldeni a tesztet, akkor ingyenes. Velem ugyanez tortent reggel, most varom, hogy hívjanak
2020. szept. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De én még csak tini vagyok :) gyerek orvosom van xD. De oké majd felhívjuk. De amúgy fáj?? Meg hogy néz ki??
2020. szept. 7. 09:47
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Egy mintavevő pápcikát feldugnak az orrodba,és tekergetik. Nem fáj,csak egy kicsit kellemetlen.
2020. szept. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elso valaszolo vagyok. 19 eves vagyok, mar egy hete faj a mellkasom ha levegot veszek es az oldalamon fekszem. Multheten is hivtam az orvosom, akkor elkuldott laborba, ahol semmi kimagaslo eredmeny nem volt. Ka ujra felhivtam, abban remenykedve, hogy elkuld rontgenre vagy kardiologiara vagy amire akar, erre elkerte a telefonszamom es mondta, hogy maradjak itthon, mert valamikor ertesiteni fognak, hogy hazhoz jon a mento es elvegzi a tesztet
2020. szept. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A teszthez én azt a tanácsot olvastam, hogy jól fújd ki előtte az orrod, mert ha egy összeszáradt takonydarabba beleakad a mintavevő pálca, az nagyon fáj és el is kezdhet tőle vérezni az orrod.


De szerintem ne parázz, egy perc sincs az egész.

2020. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! ;) Majd irok ha kesz es milyen volt! De meg nem biztos hogy megcsinaljuk. Tovabbi szep napot es jo egeszseget, sziasztok!!
2020. szept. 7. 10:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó egészséget! Várom a válaszod.
2020. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo vagyok, nekem ma vegeztek el a tesztet
2020. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1.+4.+utolso valaszolo vagyok: minek emelted ki a kerdest?
2020. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs az off topicért: garatból nem vettek mintát?
2020. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!