Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet szivizom gyulladásom...

Lehet szivizom gyulladásom enyhe megfázás hatására ?Mik a tünetei ,mikor forduljak vele orvoshoz ?

Figyelt kérdés
A napokban sajnos nem igazán oltoztem fel megfelelően ,illetve esténként az ablakom is nyitva volt.Masnap elkezdett fájni enyhén a torkom,másnapra elmúlt,viszont utánna az orrom kezdett el folyni.A második nap este pedig egy kicsit melegnek éreztem a testem ,szívem is gyorsabban vert ,megmertem vérnyomás merovel ,és 100at mutatott.Viszont mára teljesen kipihenten magam ,és teljesen jól érzem magam .Sőt a megfazasommal dolgozni is bejártam,erőm ugyan úgy volt .Viszont nagyon félek a szövődményektől hogy ,szivizomgyulladas alakulhatott ki nálam .Ugyanis a pulzusom kicsit emelkedett volt.Szerintetek mi a teendő ?

2020. szept. 12. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt fájdalmad, talán hőemelkedésed/lázad is, ezek hatására emelkedik a szívfrekvencia.

Ha jelenleg panaszmentes vagy, nincs mellkasi fájdalmad, akkor semmi bajod.

2020. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Este lehetett egy kicsike hőemelkedésem ,nem tudtam megmérni a lázam ,mert nem volt mérőm,de mára kb teljesen okés vagyok ,
2020. szept. 12. 21:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!