Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet korona?

Ez lehet korona?

Figyelt kérdés

Tegnap hajnalban úgy ébredtem, hogy extrém gyenge vagyok, nagyon fázom, és mintha lázas lennék. Becsuktam a bukón lévő ablakot, akkor már nem fáztam annyira, de továbbra sem éreztem jól magam. Reggel nagyon erőtlen voltam, és egész nap fájt a fejem, csak az asprin mulasztotta el ezt a rossz közérzetet. Mára semmi bajom, csak mintha kicsit kaparna a torkom.


Szerintetek beteg voltam, vagy csak szimpla fáradtság? (Bár én egy fáradtságnál azért durvábbnak éreztem ezt a dolgot.)


28/N



2020. szept. 13. 09:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Hívd fel az ingyenes koronavírus-vonalat, ott tudjak megmondani, mert ők tudják, hogy pontosan mire kell még rakerdezniük.
2020. szept. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
41%

Menj el tesztelni és meg tudod. Amúgy simán lehet az is, de nátha is. Ismerősömnek 1 nap hőemelkedése volt, koronavírus pozitív, férje 2 napig lázasan és étvágytalanul, fáradtan volt. Szintén pozitív teszttel.

Nekem volt 1 hét, mikor egész nap fájt a fejem, és gombóc volt a torkomban, nyomott voltam. Még tavasszal, és mivel amúgy is itthon voltam home officeban, kifeküdtem. 2 másik munkatarsam is hasonlókat tapasztalt. Most épp be van dugulva az orrom és kapar a torkom, mert tegnap este kiültem ismikkel inni egyet és fáztam nagyon a vékony pulcsiban.

2020. szept. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nálam a nátha mindig torokfájással kezdődik, nem rögtön a rossz közerzettel, aztán jön az orrfolyás, de most szó sincs ilyenről.


A fáradtságot reggel mindig helyreteszi a kávé, de akkor azt se tudtam hol vagyok, a gyerekemet alig bírtam megemelni.


Azóta rendben vagyok, csak érdekelt, másnál is volt-e ilyen.

2020. szept. 13. 10:09
 5/30 anonim ***** válasza:
42%

A gyereked lesz az első, akit megfertozol, ha azzal vagy elfoglalva, hogy másokkal mi van, ahelyett, hogy elinteznel egy ingyenes telefonhívást...


Információs vonalak:

+36 80 277 455

+36 80 277 456

2020. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ha ez korona, már rég meg van fertőzve, mert 0-24-ben együtt vagyunk, úgyhogy ezen én nem rugózom. És ha felhívom, mit csinálnak? Nem fognak letesztelni, mert nem voltam külföldön (:D), és nincs bizonyítottan koronás ismerősöm.
2020. szept. 13. 11:43
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
Nagy az Isten állatkertje...
2020. szept. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nem
2020. szept. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Szerinted van rá kapacitás, hogy ilyen semmilyen tünetekkel rendelkező személyt, mint én, leteszteljenek? Ráadásul már jól vagyok.


Hallomásból tudom, hogy egy pozitív koronás is csak a teszt után egy héttel kapott piros cetlit az ajtajára, amikor már nem is volt semmi baja.


Mondhatod itt, mennyire felelőtlen vagyok, hogy megfertőzöm a gyereket, de már rég elkapta tőlem, és különben sem tudom megoldani, hogy elkülönítsék tőlem. Vagy mi van ha ő tünetmentes, adjam oda a nagymamájának, hogy fertőzze meg őt is?


Jobb ha itthon maradunk egy hétig, aztán ha bármi olyan tünet van rajtunk, ami indokolná a tesztelést, felhívom a háziorvosom.

2020. szept. 13. 12:49
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
Lehet lappang benned is a nátha vírus, most sokan betegek, de ez nem olyan tünet, hogy emiatt tesztet csináltatna a háziorvos.
2020. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!