Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hónaljamnál kerek piros folt,...

Hónaljamnál kerek piros folt, alatta borsónyi göb, mi lehet ez ? Valami házi praktikát adjatok míg eljutok az orvoshoz.

Figyelt kérdés
2020. szept. 13. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Pestis
2020. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne piszkald!
2020. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. Nagyon fájt, amikor hozzáértem. Voltam orvosnal, elküldött mellkas rtgre és vérvételre. Negativ lett mindkettő, így rá lett fogva az izzadsaggatlora.
2020. szept. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy bőr alatti pattanás volt ilyen, eléggé fájt, pár napig Betadinnal kenegettem és elmúlt. Próbáld ki, de ha nem javul, vagy rosszabbodik, akkor orvos.
2020. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
3as vagyok, nekem amúgy a nyirokcsomom volt így megduzzadva
2020. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek ! Kenegetem betadine kenőcsel ! Én is attól félek , hogy nyirokcsomó gyulladás, vagy hónaljmirigy gyulladás, lehet , hogy az ugyan az nem tudom nem értek hozzá de nagyon fáj ! Most a dezodort én se használom, mert attól is lehet. Vagy furunkulus is lehet ? A nyirokcsomó duzzanatra mit írtak fel, valami kenőcsöt, nekem csak betadine van itthon. Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat !
2020. szept. 13. 18:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Azt mondták hanyagoljam a stiftet, de hát a mai világban nem lehet. Amúgy tavaly augusztus-szeptemberben jött ki mindkét oldalt, pár héten keresztül hol-hol visszatért, de azóta semmi.
2020. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Voltal dokinal? Mit mondott?

Javult a Betadinra?

Nekem siman szortuszo-gyulladasom volt, ket nap alatt rendbejott a Betadinnal :)

2020. szept. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fekete szappan pár használat után meg szokta oldani, ha szőrtüsző gyulladt. De az a tuti ha dokihoz mész vele.
2020. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!