Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vannak esetek amikor az...

Vannak esetek amikor az orvosok nem foglalkoznak a szívmegnagyobbodással?

Figyelt kérdés

Márciusban kórházban voltam 4 napig. Kivizsgálták szívemet, megfigyeltek, majd hazaküldtek azzal hogy ne aggódjak nincs semmi bajom. Ez után az eredményekkel elmentem egy kardiológushoz aki szintén megnyugtatott, hogy nem lát semmit, egészséges a szívem. A levelembe mégis beleírták hogy szívmegnagyobbodást vettek észre. A vérnyomásom alacsony, akkoriban még nem volt különösebb problémám, max szívdobogás érzés. Azóta a szívmegnagyobbodás és az alacsony vérnyomás minden tünetét érzem. 2 hete ismét kórházba kerültem, ott azt mondták minden rendben csak pánikrohamom volt. Ez úgy kezdődött hogy már előző nap sem voltam fényesen, aznap meg utaznom kellett és a buszon kezdtem érezni hogy nem kapok rendesen levegőt, el-elgyengülök és enyhén zsibbadok. Mikor leszálltam még épp elértem egy padot hogy leüljek. Remegtem, hang alig jött ki a torkomon nagyon erőtlennek éreztem magam.


Minden nap rosszul vagyok, mégis azt mondják egészséges vagyok. Naponta kutatok a neten, hogy mi bajom lehet és a régi eredményeimet böngészem, így találtam rá a szívmegnagyobbodásra. Létezik, hogy az orvosok nem foglalkoztak vele? Vagy félrediagnosztizáltak?

Nagyon fiatalnak érzem még magam ahhoz, hogy ilyen fáradt és erőtlen legyek minden nap.



2020. szept. 17. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nő?
2020. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21 vagyok és nő
2020. szept. 17. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Hű, elég fiatal vagy. Milyen értékeket állapítottak meg a nagyobbodásnál?
2020. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen értékre gondolsz. Nem mondtak róla semmit, de volt több féle EKG és szívultrahang is. Csak a háziorvosomnak szánt dokumentációba írták bele a legvégére, hogy valami Sokolow izé pozitív lett balkamra hipertrófiára.
2020. szept. 17. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egy szerencsétlen index ami önmagában lópéniszt nem jelent.
2020. szept. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!