Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől vagyok tele folyton...

Mitől vagyok tele folyton ilyen foltokkal?

Figyelt kérdés
Mintha beütöttem volna de tisztán emlékszem, hogy nem és ennyiszer csak nem verem be. Sőt a testem több pontján is van. Általában a lábaimon szokott megjelenni, néha karomon, fenék tájékon. Egyszer csak megjelenik kis foltként majd nagy lesz. Ilyen sárgás barnás néha ilyen véraláfutás szerű kékes lila folt. Ez már hónapok óta van, azt hittem el fog múlni de nem. Ha el is múlik utána másik helyen kijön újra egy. Most is épp a jobb karomon van 2, és szintén a jobb lábamon is 2. Szerintetek mitől lehet? Nem dohányzom, nem sportolok, semmi betegségem nincs. 23L

2020. szept. 17. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szedsz vérhígítót, akkor menj el a háziorvosodhoz, vagy telefonon konzultálj vele! Szerintem vérvételre el fog küldeni.
2020. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem menj el orvoshoz, ő jobban tudja. Mi még csak nem is látjuk. :)

Az ilyeneket nem árt kivizsgálni, lehet hogy komoly dolog áll a foltok mögött. Ha meg nem, akkor megnyugodtál és nem félsz majd hogy valami súlyos. :)

2020. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Más tüneteid vannak?
2020. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
más nincs max a karikás sötét bőr szem alatt amit a barátnőm is észrevett. nem szedek vérhigitot..
2020. szept. 17. 23:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!