Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hólyagrákom lenne?

Hólyagrákom lenne?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusban felfáztam és akkor nagyon sokat jártam pisilni,ez tartott 2 hétig kB, viszont azóta többször pisilek mint azelőtt naponta többször éjszaka 1 2x járok. Orvosnál még nem voltam vele.Másnak is vannak ilyen panaszai? Mi lehet a baj?
2020. szept. 19. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Valószínűleg a nem kezelt hólyaggyulladásod szövődménye, a most is fenn álló panaszaid eredete.

Próbáld ki a tőzegáfonya kezelést (keress rá, több ilyen termék is van), hátha javít az állapotodon.

2020. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Több oka is lehet, pl. cukorbetegség tünetei is lehet. Menj el orvoshoz.
2020. szept. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet, nem kel egyből rákra gondolni, vizsgáltasd ki magad.
2020. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Hugyúti fertőzésed van. Irass fel a haziorvossal monural granulatumot és 3 napon belül megszűnnek a panaszaid. Olyan nincs hogy felfátál bakterium okozza ezeket a panaszokat. Tőzegáfonya megelőzésre jó ilyenkor már halottnak a kenet
2020. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha hólyagrákod lenne, vért pisilnél.
2020. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Tök jó leírom mi baja mi sehíthet 0% ban hasznos. Taps! Ezért érdemes volt segíteni.
2020. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

#6 Mit panaszkodsz? Engem is lenulláztak, pedig amit írtam, az igaz.

Plusz: nem igaz, hogy a tőzegáfonya csak megelőzésre jó. Használtam már kifejezetten húgyúti fertőzésre, és bevált. Mellette nem szedtem antibiotikumot, csak fokhagymát.

Kicsit értek hozzá, ez a szakmám. DE persze itt mindenki zseniális, magasan képzett egészségügyi végzettségű.

Igen, a kérdező menjen orvoshoz, de ha valami miatt nem teheti, akkor javasoltam egy alternatívát.

Lehet újra az okosoknak lepontozni.

2020. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)
2020. szept. 19. 19:43
 9/9 anonim ***** válasza:
6. Én gyakorlott hugyúti fertőzéses vagyok. Nekem még nem használt a táfonya :( de a monural a legjobb szer.
2020. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!