Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit szóltok hogy átléptük az...

Mit szóltok hogy átléptük az 1000-et a napi új fertőzöttek számában? ezzel az EU-ban listavezetők lettünk (lakosságarányosan)?

Figyelt kérdés

Nesze neked „intézkedési terv“

Már az eddigi topon levő Franciaországot is megelőztük.



Sosem volt még ennyi új Covid-fertőzött Magyarországon


2020. 09. 20. 08:59

1070 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 17 990 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma – közölte vasárnap reggel a kormányzati honlap.


2020. szept. 20. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Ez azért van mert a sok hülye maszk helyett sálat meg kendőt tett a szája elé. Hétfőtől nem lehet csak maszkot, most majd minden rendben lesz.
2020. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
persze. hogyne.
2020. szept. 20. 09:58
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Sok buta, nem fegyelmezett. A buta emberek, a vírustagadók miatt terjed
2020. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%

Mindenki tudja miért:


__________/ / / / S O R O S T E R V \ \ \ \__________


Mindenki rettegjen!

2020. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
a számok azok számok akárhogy is (mellé)magyarázzuk
2020. szept. 20. 10:06
 6/18 A kérdező kommentje:

"Mindenki rettegjen!"


Hát én úgy rettegek hogy csak na. Már márciusban is halálra váltan éltem, de most hogy megláttam Nyunyóka Cilikét újra a porondon, most egyből végrendelkeztem.

2020. szept. 20. 10:08
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Végre, már azt hittem szégyenben marad az ország, mindenhol bőven 1000 feletti számok vannak hát hogy van ez. De most már minden rendben.
2020. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"mindenhol bőven 1000 feletti számok vannak"


Madárkám. A LAKOSSÁGARÁNYOSAN fogalma jelent neked valamit vagy magas? Hm?


Van ahol napi szinten 9000 új fertőzött is van. Ja hogy az egy 230 milliós ország--- ja...

Itt meg csak 1000. Ja de ez meg egy 9,5 milliós kis ország.

Ja...

De ez neked magas gondolom.

2020. szept. 20. 10:22
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, meg is szűntek egyből a dicshimnuszok, meg a saját váll veregetése a Kedves Vezető részéről. Alighanem tavasszal sem volt jobb a helyzet nálunk, mint bárhol máskor, csak nem volt tesztelés.
2020. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége nem foglalkozik a járvánnyal. Nem besznek maszkot és ugyan úgy mennek ide oda tömegbe. A maszk szigorítás nem fog eredményt hozni max azoknak biztosít némi védelmet akik tényeg mindent megtesznek, hogy elkerüljék a megbetegedést. De mindenki mellé nem állíthatnak őrt így tovabbra is lesznek szabályszegők. Másrészt a jarműveken meg a boltokon és pár helyszínen kívül nem kötelező a maszk és nem is veszi fel senki jószántából. Pl iskolaában hiába kell ha előtte után nem és összepuszilkodnak a barátok a suli előtt. Végig nezem minden reggel. Munkahelyen sem veszik fel. 20 ember 1 irodában stb. Maszkall nem lehet megalítani a jarványt ilyen fegyelmezetlen társadalomban. :(
2020. szept. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!