Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Piros cetli az ajtón?

Piros cetli az ajtón?

Figyelt kérdés

Ma véletlenül észrevette a férjem, hogy kettővel lentebb lévő lakónál piros cetli van az ajtaján.Ilyenkor nem kötelező a társasház kapujára is kirakni?

Illetve azt honnan lehet megtudni hogy ő fertőzött,? vagy csak külföldről jött haza, és nem tudta kifizetni a 2 teszt árát?



2020. szept. 22. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Csak a lakásajtón kell kinn lennie, a lépcsöháznál nem.

Azt meg nem tudhatod, hogy fertözött vagy egyéb miatt van karantéban.

2020. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Becsongetsz maszkban, 2metert hatra lepsz es megkerdezed...🙄


Amugy a tarsashaz bejarati ajtojara sarga matrica kene keruljon .

2020. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha piros, akkor karanténban van azt jelenti.
2020. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 ettől tartottam hogy ez nem derül ki. A gond az hogy sokan nem foglalkoznak azzal h karanténban vannak, és simán kimászkálnak. Liftgombot, Bejárati kódokat összefogdossák, és hiába mos egyből kezet az ember azért na mégiscsak fél az ember lánya-fia, legfőképp úgy hogy van a családban COPDS-s , a férjem pl, érszűkületes továbbá magas vérnyomása is van.
2020. szept. 22. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Zsebkendővel nyomd meg a gombokat, azzal nyisd a kijárati ajtót, stb., vagy viselj gumikesztyűt és akkor nem kell aggódnod. Nálunk nincs kint piros cetli sehol,, de mióta van ez a vírus csak papírzsebkendővel fogom meg azokat a dolgokat amiket a házban más is.
2020. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös , én is erre gondoltam. ment a zöld neked is.
2020. szept. 22. 14:55
 7/8 A kérdező kommentje:
mármint a papírzsepire, :)
2020. szept. 22. 14:56
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A piros cetli nem egyenlő azzal, hogy beteg ember van a lakásban, mert lehet ott hatósági házi karanténos is, aki külföldről jött haza.


Nyilván nem fogja az ember kiírni az ajtajára, hogy külföldről jöttem haza, vagy igazolt kovidos vagyok, utóbbi esetében még jobban feszíteni a parát az emeleten. :)


Jobbulást a férjednek!

2020. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!