Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bipoláris zavarra milyen...

Bipoláris zavarra milyen gyógyszert lehet szedni?

Figyelt kérdés

Vény nélkül kapható gyógyszerre gondoltam.

miket ajánlotok?

Köszönöm a segítséget előre is!



2020. szept. 23. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Erre nem vény nélküli kell, ez nem nátha. Egyáltalán orvos diagnosztizálta?
2020. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem lett diagnosztizálva!

Magamon érzem hogy igy van.

Egyik pillanatban boldog vagyok, tele élettel és ugy érzem enyém az egész világ és mindenre képes vagyok.

Rá 5 percre meg a hév elé ugranek legszivesebben és semmit nem ér az életem.

Colitises vagyok már kb 15 éve és elég sok gyulladás csökkentő szteroidot szedtem, szedek, ami kivalthatta ezt a dolgot nálam.

Olyan gyógyszert /készítményt szeretnék ami nem olyan erős és vény nélkül lehet kapni táplálék-kiegészítő boltokban, patikában, bio boltban, stb

Akár homeopátiás is lehet, csak nem szeretnék rögtön valami erőssel indítani!

Elég szart szedek a gyomromra is a betegség miatt sajnos.

Köszönöm szépen!

2020. szept. 23. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Ennek köze nincs a bipoláris zavarhoz, ne diagnosztizáld magad! Menj pszichológushoz, ha zavar a kiegyensúlyozatlanságod. Nem pszichiáterhez! A homeopátia pedig nem gyógyszer, hanem lehúzás.
2020. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem!

Köszi!

Valakinek még ötlete esetleg?

2020. szept. 23. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
A pszichiáter írhat fel gyógyszert, mert ő az orvos. A pszichológus mindössze bölcsész. Nem valószínű, hogy bipoláris lennél ezek alapján. Leírtad az alapbetegséged, azt kell kezelni. Az egyértelmű, hogy mellette lehangolt vagy. De nem bipoláris, mondom én, aki az
2020. szept. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

A bipoláris affectív zavar egy eléggé összetett betegség, és ezen belül még több fajtája is van, tehát én nem tanácsolnám az öndiagnosztizálást. Szinte semmilyen vény nélkül kapható gyógyszer nem létezik rá, hangulatstabilizálót vagy antipszichotikumot írnak fel legelső fázisban, és akkor ezeknek a mellékhatásaira is felirt további gyógyszerről ne is beszéljünk.

Ha azt érzed bipoláris vagy, először mindenképpen egy pszichológus véleményét kérd ki, illetve a családodban id nézz körül, voltak/vannak e olyan felmenők aki volt vagy most is bipoláris, ugyanis a genetikai öröklődés hatalmas tényező.

2020. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!