Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetnek bevérzések a...

Mitől lehetnek bevérzések a bőrömön?

Figyelt kérdés

Tehát mostanában egyre sűrűbben veszem észre magamon, hogy a karomon kb egy centis kör alakú lilás “ütésnyomok” vannak, bármiféle külső dolog nélkül, nem ütöttem meg, semmi más problémám nincs.

Tudom, hogy az orvos biztos tud rá magyarázatot, de szeretném kérdezni esetleg ez mitől lehet/mással is volt már ilyen?



2020. szept. 25. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A fogínyed is vérzik? Mert akkor C vitamin hiányod lehet.

Egyébként az ereid megpattannak, attól lehetnek a foltok. Rutascorbin tbl. 3x2 helyrehozza, azt érvédő vitaminnak is nevezik.

2020. szept. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Az utóbbi egy-két hónapban minden ok nélkül kisebb-nagyobb véraláfutások,foltok jelennek meg rajtam.Néha maguktól,néha pedig viszketés miatti vakarás hatására?

Mitől lehetnek?Mit tehetek ellenük?



Dr. Asbót Júlia


0



Válasz erre


Kedves Nóri!Laborkontroll, vérkép és vérlemezke szám ellenőrzése javasolt. Rutascorbin lehet bevenni, 3x1 tablettát.Érfalerősítő hatású. lényegében vitamin."

2020. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!