Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek a betegségek soknak...

Girlll3 kérdése:

Ezek a betegségek soknak számítanak 29 évesen? Hogy dolgozzam fel és hogy éljek teljes életet? Más hogy viszonyul a betegségeihez?

Figyelt kérdés
Gerincsérv, amit már műtöttek is, gerincferdülés, kopások, ehhez mérten mindennap van, hogy egész nap fáj a derekam. Külsőre meg nem mindaná senki, hogy fáj és problémás. Inzulinrezisztencia, amit már karban tartok, ettől nincsenek pattanásaim és úgy tűnik, hogy retinális migrénem is van, emiatt pár havonta furcsa dolgokat látok a szememmel, és volt, hogy rövid időre megszűnt a látásom. Megvallom elkeseredett vagyok, mert egyre több betegségem van és még fiatal vagyok.

2020. szept. 26. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Igen, sok.
2020. szept. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 34 évesen diagnosztizáltak rákot. 3 évvel később kiujult, kemoterápia stb. A kemoterápia mellékhatásaként lett magasvérenyomásom, szívritmuszavarom, cukorbetegségem. ...és még nincs vége.
2020. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es és hogy bírod? Szeretnék pozitívabb lenni.
2020. szept. 26. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Ezek nem komoly betegségek. Dolgozd fel mondjuk úgy, hogy teszel pl a gerincferdülés ellen és a cukorbetegség megelőzéséért sporttal. Nekem is voltak aurás migrénjeim 17-19 éves koromig, nem egy komoly dolog. Ha havonta egyszer van, akkor még szerencsés is vagy.
2020. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gerincsérv....4-es, amit műtöttek is. Nem olyan egyszerű az. Egyébként tornázni szoktam.
2020. szept. 26. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!