Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon sokszor szúr a hasam...

Nagyon sokszor szúr a hasam bal oldalt a köldököm alatt kb. 5cmel. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Esélyes, hogy a levegő szorul be mert odébb csúszik pl. mozgásra vavy maszírozásra a fájdalom. Csak nem értem miért mindig pont ott? Úgy tudom ott csak a beleim vannak. 1 éve volt hasi ctm igaz natívban székletvizsgálat meg uh is. Semmit nem láttak. Már nem akarok megint orvoshoz menni főleg ebben a járványos időben.
2020. szept. 29. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Divertikulitis.. Figyelj oda az étkezésre, van ilyen diéta..
2020. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam. A tünetek alapján akár lehetne is. De mitől? Sosem volt székrekedésem, gyerekkorom óta rostosan táplálkozom, sok zöldséget eszem, vegetáriánus vagyok, és 40 éves nem 60. :/
2020. szept. 29. 10:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt hogy diagnosztizálják? Csak tükrözéssel lehetne? Mert arra nem neveznék be. :(
2020. szept. 29. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!