Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki az aki már átesett a...

Ki az aki már átesett a koronavíruson?

Figyelt kérdés
Milyen tüneteid voltak?
2020. okt. 2. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Késő délután 2-3 óra alatt 39,5-re szökött fel a lázam, estére rázott a hideg, izomfájdalmam volt, és nem csillapodó fejfájásom.

Másnap elkezdett menni a hasam, az odáig súlyosbodott, hogy mire rendbe szedtem magam, jött a következő adag. Gyakorlatilag 3-5 percenként.

A láz gyógyszerrel lement 38,5-38,7 körülre, nappal 38.

Aztán 3 nap alatt elmúlt minden, úgy ahogy jött. Mire elmúltak a tünetek, csináltak tesztet, pozitív lett. A hasmenés megmaradt még egy hétig kb.


Egy héttel később a tüdőben szúrást éreztem levegővételre, és a nagy levegő vétel köhögést ingerelt. A szúrás napok alatt balról jobbra vándorolt át. Ez valószínűleg már valami szövődmény volt. Azóta eltelt még egy hét, a szúrás köhögés megmaradt, és esténként felszalad a lázam 38 körülre, és le is megy magától, ezt egy óra alatt csak úgy.

Egyelőre itt állok...

2020. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudod hol kaptad el? Mások elkapták tőled?
2020. okt. 2. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nem találkoztam igazolt beteggel... Vagy legalábbis nem tudtam róla. Bár hozzáteszem, nem is kutatta senki...

A kérdéses időszakban bejárta dolgozni, BKV-ztam, boltokba jártam, itt a lakótelepen, voltam 1x túrázni is. Gyakorlatilag bárhol rámköphette valaki.


Mások viszont (az ismert környezetemben) nem kapták el. Sem a munkahelyemen, sem anym, testvérem, sem az a 3 emberke akikkel túráztam.


Bár utóbbi sem érdekelt senkit, nem volt kontaktkutatás. Piros cetlit se kaptam. Magára hagyták ezt az egész témát.

2020. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hőemelkedésem volt és nehéz légzés nagyjából 2-3 napig és nem száraz, hanem hurutos köhögés, de az majdnem 2 hétig. Szaglasom a hőemelkedés elmulasaval veszett el és kevésbé éreztem az ízeket is, nagyjából 2 hét volt mire teljesen visszallt. És sokkal fáradtabb voltam, jobban izzadtam.
2020. okt. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!