Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csomó a térden, mikor aggódjak???

Csomó a térden, mikor aggódjak???

Figyelt kérdés

Reggel eros fájdalmat éreztem a bal terdemben, olyan, mint mikor az ember jol bevagja magát es utana tudja,hogy jon a lilas-zöldes folt.

Aztan nem is foglalkoztam különösen vele, gondoltam valami eszre nem vett sérülés. Na de tovabbra is faj, ma este meg észrevettem a térdemen egy borsónyi kemény csomót.

Elkezdtem a neten kutakodni, de jobb lett volna nem ezt tenni...:(


Valakinek hasonlo eset? Mi volt?

Mikor kell aggódnom?! Igaz most is eléggé aggaszt mar!!

Ebben a vírusos mizeriaban házi orvos se fogad... gondolom javasoljátok,hogy varjak még?


Koszonom



2020. okt. 3. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Lehet letört egy porc, vagy felszaporodott ott a folyadék, vagy gyulladás van. Hívd fel a háziorvosod, mondd el neki, mondd meg hogy fáj is, és korlátoz a mindennapokban.
2020. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom csontrákot hozott fel a net. Semmiféleképpen se kutakodj neten, a legtöbbje hatalmas hülyeség és egy a 10ezerhez az esélye hogy valóban komoly bajod van. Lehet kisebb felduzzadt sérülés is, kenegesd , ha pár nap múlva nek múlik akkor hívd fel az orvosod.
2020. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom

A megnyugtatasokat! Igen, ilyen dolgokat hozott fel a net es en ugy beparaztam, hisz a semmiből jott kis csomo mar is ijedtségre ad okot. Varok, es remelem tenyleg felszívódik napokon belül.

2020. okt. 4. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!