Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Idegrendrendszeri problémákkal...

Idegrendrendszeri problémákkal küzdök?

Figyelt kérdés
Next World Metin 2-ztem, Mino runoztam épp mikor egy 9 éves fajankó küldött egy linket amire rákattintottam és elvesztettem a karakterem amire 500 ezer forintot költöttem, ezért idegességemben letörtem a székem hát támláját amire haragszom, illetve elpusztítottam a 2 emunkat, ástam nekik egy nagy gödröt, de sajnos nem fértek bele, szakadt az eső és be is csúztam közéjük, nem fértek be, ezért behajtogattam őket és ugráltam is feszültség levezetés gyanánt. Bementem a házba és a maradék darabjait a széknek az öcsém hátán széttörtem, mert nem segített a gödrök ásásában.

2020. okt. 3. 22:45
 1/2 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Én emlékszem egyszer snookereztem (biliárd féle játék) még pár éve, kikaptam már többedszerre a hülyeségem miatt, ezért hozzávágtam a falhoz a telefonomat. Azon pillanatban olyan kijózanító hatással volt rám, hogy letöröltem a játékot, átgondoltam az egészet (egy játék sem ér annyit, hogy a saját lelki egészségem rámenjen) és nem játszok, vagy ha játszok, akkor határokkal.

Nem kell félmilliót költeni egy hülye játékra, ez már függőség.

2020. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi van?
2020. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!