Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire kellemetlen, fájdalma...

Mennyire kellemetlen, fájdalmas a koronavírus PCR teszt?

Figyelt kérdés

Igazából az orrból való mintavételtől félek. Mivel altatásos műtét előtt állok, kénytelen vagyok 2 db tesztet csináltatni.


Egy sima vérvételtől például nem félek. Sőt már égették ki a hajszálereket is kiskoromban az orromból, gyökérkezelték már anno úgy a fogamat, hogy nem hatott az érzéstelenítő egyáltalán, tehát rutinos vagyok, de mondjuk ezt a kettőt senkinek nem kívánom, pedig tizenéve történt és ma is emlékszem rá.



2020. okt. 4. 10:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Meg ne hallj már egy mintavételtől. A tesztet mi csináljuk, akik értenek hozzá,több óra munka, te csak a mintát adod. Komolyan az eszem megáll már ezektől a rinyáktól
2020. okt. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Nem az, csak a dr gőrényeseknek sír miatta a szája.
2020. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ha nem, akkor nem. Nincs mitől tartanom. 😂
2020. okt. 4. 11:26
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Nincs, sőt. Örülj neki, hogy tesztelni fognak. Mindenkit tesztelni kéne!
2020. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Most 15 perce vették le tőlem a mintát. Az orron keresztüli picit kellemetlen volt, de olyan röpke pillanat volt, hogy tényleg nincs jelentősége.
2020. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

#5


Szuper 👍 ez a beszéd!

Reméljük nem vagy covidos, de ha mégis akkor tesztelve vagy, karanténba helyeznek. Így óvod a környezeted.


Ilyen egy felelős állampolgár! 😉

2020. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Sokkal drámaibbnak tűnik fényképen, mint az érzés. Nekem eddig 2x csinálták, mindkét alkalommal egy hatalmasat tüsszentettem utána. Ennyi volt össz-vissz :D

A garat kicsit rosszabb, ott picit öklendezel, de kibírható.

2020. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7%

#7


Úgy van! Jobb egy kis öklendezés mint egy hónap lélegeztetőgépre kötve.

2020. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
es most azt gondoljátok, hogy ez megvéd a vírustól vagy mi? Eddig is használtuk a ocr-t, bakteriumok vektorait klónozzuk vele stb., ez nem ellenszer, szimplán kimutatjuk vele, hogy benyelted e a vírust. De ez semmitől nem véd meg
2020. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14%

De nagyon fontos a teszt a járvány kontrollálása miatt.


És adott esetben igen is megvéd. Ha pl valakiről kiderül, hogy covidos akkor karanténba kerül. Ki tudja, ha nem tesztelik, nem kerül karanténba akkor lehet másnap engem megfertőz és ki tudja, hogy reagálok a fertőzésre. Mi van ha lélegeztetőgépre kerülök?


Lehet ettől ment meg a teszt, tehát van védelmi szerepe.


Szóval 9, ezt benézted. Menj vissza inkább a gödeny csoportba, ne itt okoskodj!

2020. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!