Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Előfordulhat, hogy daganat?

Előfordulhat, hogy daganat?

Figyelt kérdés

A napokban felfedeztem a hónaljamban egy kisebb csomót. Éreztem hogy valami ott nem oké és akkor megnéztem és éreztem egy kisebb csomót (ami néha fáj is vagy legalábbis olyan idegentest érzete van). Nem hagy nyugodni a dolog mert pár hete folyton fáradtnak érzem magam, felszedtem pár kilót is viszont a mellem kisebb lett és hát nem jó az általános közérzetem sem már egy kis ideje.Érdemes lenne felhívnom a kórházat, hogy időpontot kérjek mammográfiás vizsgálatra? Előre is köszönöm a segítséget.


20L



2020. okt. 9. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnagyobbodott nyirokcsomó lesz az. Ciklusban hol tartasz? Nekem mensi előtt szokott ilyen lenni, aztán elmúlik magától, mikor megjön.
2020. okt. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap volt az utolsó napom. Köszönöm a válaszod:)
2020. okt. 9. 23:45
 3/4 anonim ***** válasza:
A hónaljban nyírok csomó van, ami minden kis apró gyulladástól meg nagyobbodhat. Elég egy pici sérülés, irritáció. Szoktad borotváltni gondolom, attól is lehet.
2020. okt. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj el vele!
2020. okt. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!