Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka az ilyen erős...

Mi lehet az oka az ilyen erős hátfájdalomnak?

Figyelt kérdés

Nagynéném 66 éves, eddig tökéletesen egészséges, dolgos asszony volt. 3 hete hirtelen elviselhetetlen hátfájdalom kezdte gyötörni, olyan erősxhogy 2 hét alatt alig 9 órát aludt összesen. Alig bír megmozdulni, a fájdalom a derekánál kezdődik és felhúzódik egészen a tarkójáig. 3 hét alatt 20 kg-ot fogyott, nincs étvágya. Egy hete hozzám költözött, mert nem bírta elviselni a fájdalmat és egy orvos sem vette komolyan. Most egy órája annyira fájt, hogy elsírta magát és konkrétan ordított.

Beszéltem egy orvos barátommal, aki kedden tudja fogadni.


Mitől jöhet ez az elviselhetetlen fájdalom?



2020. okt. 11. 18:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10

Volt urológusnál, az azt mondta nem talált semmi különösebbet nála

2020. okt. 11. 20:24
 12/16 A kérdező kommentje:
Eddig egy urológusnál, egy diabetológusnál, egy belgyógyásznál és egy neurológusnál volt. Egyik sem mondott semmit
2020. okt. 11. 20:26
 13/16 A kérdező kommentje:
Ma voltunk a sürgősségen, mert reggel már nem bírta a fájdalamt, de ott sem mondtak semmi konkrétumot, hanem hazaengedték. Nincs jobban. Mi lehet?
2020. okt. 12. 13:59
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem találják, akkor CT vagy MR kéne sürgősen.

Lehet, hogy csak sima ortopédiai probléma, de lehet akár rák is. A fogyás sajnos szerintem erre utal. De én nem vagyok orvos. Nagybátyámnak se találták elsőre, talán a CT-n se látszott, aztán ha jól emlékszem, valami kamerás laparoszkópos megoldással megtalálták az epevezeték környékén.:(

2020. okt. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14

Én is CT-re vagy MR-re gondoltam...

2020. okt. 12. 16:31
 16/16 anonim válasza:
Kiderült, hogy mi volt a baja?
2020. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!