Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek vannak tapasztalatai...

Kecskemaki19 kérdése:

Valakinek vannak tapasztalatai Vats-biopsziával? Mennyi idő a gyógyulás, és milyen fájdalmakkal jár?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Jelen. Semmi extra egyébként. 5 napot voltam kórházban. Hétfőn befekudtem, kedden volt a műtét és pénteken délután hazaengedtek. Egyedül az volt rossz, hogy keddtől péntekig egy cső lógott belőlem, illetve mikor menni kellett rtg-re akkor levettek a szívóról és mikor visszaraktak az fájt, de fájdalomcsillapítóra hamar elmúlt.

Csak a cső miatt voltam kiszolgáltatott állapotban, de mikor hazaengedtek semmi gyengeség, fájdalom stb nem volt.

Szerezz be egy lufit, mert azt kell majd fújni.

2020. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nem engem fognak műteni, anyukámat. Csak aggódtam, mert olvastam hideget-meleget erről az egészről. De tényleg köszönöm a választ :)
2020. okt. 13. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván minden műtétek vannak szövődményei, de nekem eddig 3 év elteltével semmi nem volt.

Amúgy is egy minimál invazív beavatkozás és emiatt sincsenek durva szövődmények, de muszáj leirni, mert különben jöhet a muhiba per.

2020. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van akkor megúszod ennyivel. Én nem tudnék ilyen szépeket mesélni. Lufit fújni pedig TILOS! Ptxet okozhat. Vannak helyek ahok ezt peferálják sajnos tudatlanságból még orvosok is

Saját szememmel néztem végig egy nénit aki műtét után kért egy lufit, felfújta aztán fél óra múlva vitték csövezni.

2020. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Protokoll szerint 6 hét. Aztán lehet menni dolgozni de vannak egyéni eltéresek.
2020. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!