Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hallottam hogyha szájvizezel...

Hallottam hogyha szájvizezel covid teszt előtt valószínűleg negatív lesz.Ez igaz?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyivel kell a teszt előtt csinálni? Mert ugye elvileg 4 órával a teszt előtt nem lehet inni, enni, ilyesmi.

2020. okt. 16. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
nyugi az orrodba is dugnak,ha beteg vagy,nem fogsz negatívat mutatni. 😘😘
2020. okt. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
De most ugy komolyan, mi lenne a celod ezzel?
2020. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Szép is lenne :D Szerencsére baromság.
2020. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Igen igaz. De biztosabb olyan dolgot használni amivel az orr is átöblíthető gondolom.
2020. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Tehát, ha jól értem, te valszeg pozitív vagy, és át akarod szexuálni a tesztet, hogy hamis negatív legyen.

Miért is?

De egyébként az orrodat olyan mélységben ahonnan a mintát veszik, nem tudod öblögetni, és ott nem is segít.

2020. okt. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem, nem fognak tesztelni, anno meg aprilisba teszteltek a munkahelyemen, csak valahol lattam ezt, és eléggé érdekel, hogy kajak ilyen egyszerűen ki lehet-e ezt játszani, mert akkor bizony kitudja hányan csinálhatták meg ezt.
2020. okt. 16. 17:23
 7/7 dpfm ***** válasza:
79%
Engem pár napja teszteltek újra, mert előtte 2 hete pozitív lett a tesztem, de még mindig szarul érzem magam. Csak kíváncsi voltam h még mindig pozitívat mutat-e a teszt. De nagyon fájt a torkom hajnalban, mondom én ezt nem bírom, öblögetek listerinnel mert úgyis vesznek az orromból is mintát, majd az kimutatja. Igen ám, de ez a magánlaboros csávó nem volt hajlandó az orromból venni, csak a számból, ugye előtte meg nem sokkal öblögettem és másnap jött is az eredmény h negatív. De ugyanolyan szarul vagyok mint eddig, szóval én ezt az eredményt nem tekintem hitelesnek és még maradok karanténban.
2020. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!