Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vastagbél tükrözés előtti...

Vastagbél tükrözés előtti hashajtáskor egy nap kb.hányszor kell rohanni a hasmenés miatt?

Figyelt kérdés
Világ életemben székrekedéses voltam, többek között ezért is kell a tükrözés. El sem tudom képzelni, hogy működik ez. Gondolom semmit nem lehet aznap csinálni, mert folyamatosan rohanni kell. Sajnos nálunk nincs a WC-ben fűtés, pedig az lenne a legjobb szerintem, ha beülnék oda egész napra. Nem sok értelmét látom kijönni onnan olyan kis időre. Érdekelne, más hogyan oldotta ezt meg, aki nem olyan lakásban lakik, ahol fűtött a WC.

2020. okt. 16. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ne aggódj, nem kellesz folyamatosan a WC-re szaladnod.
2020. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy baratomnak volt, o bizony azt mondta, hogy kb 20 percenkent kellett wc-re mennie, de ez lehet, hogy mindenkinek egyedi. Amugy szerezz be egy hosugarzot addigra, eleg egy pici is, es azzal felfutheted a wc-t.
2020. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Ferjem is erosen szekrekedos, ezert brutal hashajto italport kapott. Nala ugy volt, hogy hosszabb ideig semmi, aztan hirtelen jott ra. Nem annyira sokszor ment, de mikor ment, elfaradt attol a hirtelen mennyisegtol. Szoval gyors volt, csak faraszto.

Kivanom, legyel tul rajta minel elobb, jol teszed, hogy elmesz ra.

2020. okt. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem olyan, mint a betegségtől való fosás, amikor tényleg nem tudod kontrollálni és jobb ha kb. állandóan a vécé közelében lógsz. Nekem egy nagy és 1-2 kisebb menettel leürítette az egész béltartalmat, nem vett igénybe egy napot. És meg lehet fékezni arra az időre, amíg a vécére érsz. Minden menetnek konkrét vége volt, nem az hogy épp már állnál fel, de na még, na még... mint egy gyomorrontásnál, bélfertőzésnél. Szóval szerintem túlélhető, éjjel nem is kellett már.
2020. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Valahogy úgy képzeltem el, mint a hányós-hasmenéses vírust, életemben 2x kapott el egy-egy napra, az borzasztó volt. Akkor ezek szerint nem ilyen. A doktornő is azt mondta, hogy nem kell folyton rohanni és vissza lehet tartani, míg odaér az ember. De az megnyugtatóbb, ha valaki saját tapasztalatból beszél, az orvosok gyakran elbagatellitálják a beteget érő kellemetlenségeket.
2020. okt. 17. 10:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!