Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire vették komolyan...

Mennyire vették komolyan nálatok a karantént? Jöttek ellenőrizni?

Figyelt kérdés
Miután megkaptátok a piros papírt mi történt? Felhívtak titeket, hogy otthon vagytok-e? Esetleg csekkolt is titeket a rendőrség, hogy otthon vagytok-e?

2020. okt. 17. 12:24
1 2
 11/15 dpfm ***** válasza:
Engem ma hívtak h nincs kedvük többször kijönni ellenőrizni úgyh töltsem le a karantén app-ot. Csak tudnám most azzal mi a teendő? Minden nap nyissam meg azt befotózza az arcom meg a hátteret h itthon vagyok v mi? XD
2020. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Meg egy mai újságot is fognod kell a kezedben, nem ám 5 napos képet odatenni minden nap!
2020. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 dpfm ***** válasza:
Hahaha :D Mind1 mert úgyis elutasította a regisztrációmat az app xDD a barátom ugyanígy járt ő 4x próbált regisztrálni de mindig visszadobták. úgyh akkor ha a rendőr akar valamit majd felhív, én már leszarom.
2020. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondták, hogy töltsem le az appot. Mondom én nem fogom, törvényileg nem vagyok rá köteles, forduljanak a törvényhozókhoz. Amúgy is nekem kötelességem letölteni a karantént, akkor ők is végezzék a kötelességüket. Vagy menjenek tüntetni a rendszer ellen. De sikerült felkúrnom őket :D
2020. okt. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én 10 napig voltam karanténban, egy osztálytársam lett covidos. 7 napig nem kaptunk semmit, annyi, hogy a srác megírta, hogy pozitív lett, az ofő meg írta, hogy elvileg majd kapunk határozatot a karanténról, és hogy ne menjünk sehova. Tehát a 10 nap karanténból 7 és fél eltelt, mire kaptunk emailt és kijött két rendőr, odaadták a piros papírt, elmentek és nem jöttek vissza utána😅
2020. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!