Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem maradhatok otthon...

Miért nem maradhatok otthon ha feltehetően koronás vagyok?

Figyelt kérdés

37,4 fokos vagyok, fáj a torkom, folyik az orrom, le vagyok gyengülve, nem érzek ízeket szagokat, és azt mondja anyám az még nem láz,megyek iskolába.

Ma már konkrétan összeestem, a padom tele volt használt zsepikkel, torok cukrokat ettem egész nap.

Meg holnap lesz egy ilyen tárgyalás is amire el kellene mennem, és anyám azt mondta maszk alatt nem mindegy? Mész és kész.

A suliból 37,8-től küldenek haza.



2020. okt. 19. 21:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Orvostól ugye kidobnak ilyen tünetekkel és úgy van hogy a szülő benegy az igazolásért,de anyám nem hajlandó? Most mit csináljak?
2020. okt. 19. 21:32
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Megmondod anyádnak, hogy amíg nem érzed jól magad, addig nem lépsz ki a házból. Háziorvosnak telefon, hogy mik a tüneteid, ő majd intézkedik tesztről, ha úgy ítéli meg, hogy jó eséllyel bekaptad a koronát. Utána amíg nincs eredményed, addig nyilván nem mehetsz sehova.
2020. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Valóban, a 37,4 fok nem jelent lázat, de hőemelkedést viszont igen. Én sem értem, hogy engedhet meg az iskola ilyesmit.
2020. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Majd a sulinak a kapujából szépen visszafordítanak.

Anyádnak innen is gratula a sok eszéhez 😑

2020. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Az a baj, ezek az automata lázmérők nagyon gagyik, sokkal kevesebbet mutatnak, mit amennyi a valós hőd. Simán be engednek a suliba, és ott jól össze fertőzöl mindenkit. Mond Anyudnak, hogy nagyon rosszul vagy! Furcsa egy "édesanya" pfff..
2020. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a háziorvosod és mondd el a tüneteid, ez bizony lehet korona, nem lenne jó ha összefertőznéd az osztálytársaidat és a tanárokat.
2020. okt. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Senki soha nem erdekeltek az igazolatlan orak, par db meg foleg...foleg ilyrnindokkal
2020. okt. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!