Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek, hogy már végre...

Mit tegyek, hogy már végre kigyógyuljak a lassan 2 HÓNAPJA tartó megfázásból?

Figyelt kérdés
Szeptember 2.-án kezdődött a betegségem,torok fájással, orrfolyással, gyengeséggel. Orvoshoz nem mentem, mert amúgy sem lehet, az iskolából sem szerettem volna kiíratni magamat 2 hétre, ezért otthon próbáltam kúrálni magamat. Teáztam, Rubophen-t szedtem, nagyon sokat pihentem. El is múlt kb másfél hét múlva, aztán 4-5 napig semmi bajom sem volt, de megint előjött. Itt orrdugulásom volt, rettenetesen köhögtem, a hangom szó szerint nem a sajátom volt. Lándzsás útifüvet vettem. A párom anyukája adott nekem egy Libexin nevezetű köhögéscsillapítót, amit aztán én is kiváltottam,és mire elfogyott az utolsó szem is, a köhögésem elmúlt, bár ígyis csupa takony voltam, erre Rhino Spray Plus-t használtam. Ebből is "kigyógyultam" 1-1,5 hét múlva, jól voltam egy pár napig, de múlthét óta már megint beteg vagyok.. Az orrom ismét be volt dugulva, nagyon sűrű és zöld volt az orrváladékom, és már megint köhögök egy kicsit, zöld váladékot köhögök fel. Orr spray-t használok továbbra is, tegnap édesapám főzött nekem gyömbérteát, de nem lett jobb a helyzet.. Vitaminokat szedek, multit és C-t, néha D-t is. Most őszi szünet van, ezalatt mindenképp szeretnék már végre meggyógyulni. Tudom, hogy orvosnak kellett volna látnia, de most már mindegy..
2020. okt. 23. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kur.ara nem mindegy. Az összes létező dolgot kipróbaltad mar venynelkul, de nem segített, csak tünetet enyhített. Húzzál orvoshoz.
2020. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Zöld takony = bakteriális fertőzés, azaz antibiotikum.

Menj hétfőn orvoshoz és ne fertőzd tovább a környezetedet kérlek.

2020. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erősítsd az immunrendszered, mert ha egy megfázás 2 hónapig tart, az nagyon nem jelent jót.
2020. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel hétfőn a háziorvosod és ezt mondd el neki is, szerintem a zöld váladékok és az elhúzódó betegség miatt már lehet antibiotikumot fog felírni.
2020. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Béres cseppet ajánlok
2020. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!