Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus fertőzésnél...

Koronavírus fertőzésnél előfordulhat nagyon erős nátha?

Figyelt kérdés
Van aki koronavírusos volt és nagyon náthás volt tőle? 6 hete voltam lázas beteg, nagyon náthás, ilyen náthás még sosem voltam, fájt a torkom, pár nap után nem éreztem ízeket szagokat. Tesztem nem volt, csak telefonon keresztül azt mondták nem koronavírus, az erős nátha miatt. Viszont a köhögésem azóta sem múlt el, 6 hete köhögök. Igaz, nem erős köhögés. Mivel a köhögésem nem javul, felmerült bennem, hogy talán mégis koronavírus volt?

2020. okt. 23. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem teszteltél nem tudhatod, simán lehetett az.
2020. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nátha (rhinitis) és a koronavírus két különböző betegség. Ha koronavírusos vagy, nem a náthás a megfelelő kifejezés, kivéve, ha mindkét vírus jelen van a szervezetedben. Bár ilyenkor a szopás a legmegfelelőbb kifejezés.
2020. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!