Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy három tagú családból az...

Egy három tagú családból az anyuka covidos. Vajon mit tehetnek, hogy ne kapja el a kisfiú és a férj? Sajnos külön költözni nem tudnak. Ilyen esetben gondolom a karantén is autómatikus mint hármuk részére.

Figyelt kérdés
2020. okt. 23. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Veszélyeztetett valamelyik családtag?
2020. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel, hogy velük él mindkettő :)
2020. okt. 23. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugy ertettem van barmilyen kronikus megbetegedesuk?
2020. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Maszkot kell hordani, a beteget külön szobába tenni a lakáson belül, nem együtt enni, gyakori kézmosások.
2020. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálj imádkozni.....egyebként közös fürdőszoba meg konyhahasználattal csak a csodában reménykedhetsz. Ne hagyd el a szobád csak ffp2 maszkban és gumikesztyűben. Csak ott egyél. Tanyérodhoz senki ne nyúljon. Fürdőhasználat után mindent fertőtleníts és szellőztess fél órát mielőtt valaki bemegy. Többiek is maszkban a közös helyiségekben. De ez így is reménytelen szerintem. Bocsi.:(
2020. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, láttam én is egy ilyen felmérést, hogy az ima képes megállítani a vírus terjedését.
2020. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Viccből írtam nyilván nem komolyan gondoltam. Csak mivel reménytelen a helyzet lehet próbálkozni....hátha :D
2020. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a lenyeg, hogy valaki az ajtotokig hozzon ennivalot, es ti izolalodjatok. Volt mar olyan, ahol sikerult negativnak maradni. Es persze a tunetmentes, meg enyhe lefolyasu betegsegben remenykedni vegso esetben. Ami a feluleteket illeti, egy dolog egy coviddal szennyezett kez, de masik, hogy ha nem nyulsz vele a szemed, szad, orrod nyalkahartyajahoz, meg mindig nem jut beled a virus. Etel elkeszitese es eves, meg a vecere menes igenyel sok atgondolast, de ezek kozott nem szabad rettegni, ha kulon helyiseg megvan.
2020. okt. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!