Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ebben az esetben mit tegyek?...

Ebben az esetben mit tegyek? Betegség és suli

Figyelt kérdés

Napok óta folyik az orrom, tüsszögök és fáj a fejem. Kicsit köhögök is de inkább a többi panasz van jelen.

Azt hittem majd kikúrálom magam de csak rosszabb lett.

Viszont nekem hétfőtől egyetemre kéne mennem mert óráim vannak és jelenléti oktatás van és szóltak, hogy betegen ne menjünk már be, viszont vannak órák amin aláírás van..

Ha felhívom hétfőn az orvost akkor kérhetek igazolást? Vagy valószínű, hogy ad időpontot és behív?

Megmondom őszintén, hogy nem akarok így 50-120 ember között ülni és széttüsszögni az órát 2 percenként meg az orromat fújni.

Lázam nincs egyébként, ízt és szagokat is érzek (már amennyire kapok levegőt a bedugult orromtól..)


2020. okt. 24. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Mindenképp maradj otthon. Másokat se fertőzől meg, te is nyugodtan kikúrálod magad :)

Jobbulast kívánok

2020. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meglep, hogy van még olyan egyetem, ahol nem kötelező a távolmaradás légúti tünetek mellett. Én ELTE-s vagyok, itt állandóan megy a covid elleni lobbi, a figyelmeztetések, hogy ne menj, ha kicsit is beteg vagy.

Jobb,ha írsz a tanárnak vagy a to-nak, hogy a jelenlegi helyzetben mi a szabály, valóban ahhoz ragaszkodnak-e, hogy személyesen megjelenj, vagy van más opció is a teljesítésre.

Jobbulást!

2020. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy csomó tanár elkezdte, hogy csak 1-2 alkalmat lehet hiányozni mert nem lesz aláírás. Pedig ebben a helyzetben szerintem pont, hogy elkéne törölni a katalógust :(


Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :)

2020. okt. 24. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!