Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejfájásnaplóval mit tudnak...

Fejfájásnaplóval mit tudnak kezdeni az orvosok?

Figyelt kérdés
Most mondták hogy egy hétig fejfájásnaplót kell vezetnem, de nem egészen tudom hogy kéne elkezdeni. Érdekel,az orvosok ebből mit tudnak leszűrni?

2020. okt. 25. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez arról szó, hogy felírsz mindent, amit csinálsz, eszel, iszol, mikor és hogy kezd fájni a fejed, mennyi ideig tart, erösödik vagy gyengül, stb - azaz tényleg MINDENT beírsz a naplóba.

Ebböl rengeteg mindent le lehet szürni, és jó esetben azt is, mi váltja ki nálad a fejfájást, vagy milyen kombináció!

2020. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán kiderülhet, ha valamivel összefügg. Én például, ha este sok édeset eszek, másnap migrénes fejfájással ébredek. De ugyanígy összefügghet kávéval, kakaóval, időjárással, bármivel!
2020. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fejfájás naplóba bele kellett írnom milyen volt az idő, mit ettem, ettem/ittam e különlegeset. Tettem e valami szokatlant stb.

Azt akarják megnézni van e kiváltó ok, étel,ital, időjárás, vegyszer, mozgás stb.

2020. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!