Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszatérő sebek a nyelven?

Visszatérő sebek a nyelven?

Figyelt kérdés

Kb 5 honapja vettem eszre hogy a nyelven szélén egy seb jelenik meg ami par napon belul el is tünik aztan visszajön 2 het mulva ugyan azon az oldalon de elorebb vagy hatrebb.

Mar voltam orvosnal vele. Std szures minden negativ . Esetleg a törött meg elhalt fog okozhat ilyet?



2020. okt. 26. 01:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A sima vervetelen meg minden ertek rendben van. Ugyhogy mar fogalmam sincs igazabol hogy merre kutassak
2020. okt. 26. 01:14
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Rossz fog okozhatja.

Csináltass fogröntgent.

2020. okt. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem rossz fog a ludas. Térképnyelvnek hívják. Nagyon nehéz kideríteni az okot. Lehet gomba, ez estben a cukrot kell kerülni meg az lakoholt. Vagx lehet valami vitaminhiány. Nekem kálcium vagy az E vitamin oldotta meg, évekig szenvedtem vele. De ez egyedi sajna. Glukosept oldalttal való ecsetelés segít elmulasztani de sajna kijön újra ha nem szűnik az ok.
2020. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem nagyon hasonlit a terkep nyelvre. En is arra gondoltam. Fogaszaton voltam. Ott mondtak a vervetelt. De a vervetel ugye nem mutatott ki semmit. Std teszt meg orvosi vizsgalat is volt mert szifilisz gyanu is fennalt volt baratnom miatt de 3 negativ tesztem lett. Igy mondtak hogy ezt kizarhatom mert mas tunet ugye nincs csak ez.
2020. okt. 26. 23:51
 5/15 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki ez a seb? Nem egy piros folt amit fehér udvar vesz körül?
2020. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen pont ilyen. Egy 1 cm kb vagy meg annyi se piros es feher udvar.
2020. okt. 27. 11:01
 7/15 anonim ***** válasza:
Az térképnyelv nekem is ez volt.
2020. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor mostmar kicsit kezdek megnyugodni hogy nem kaptam el a volt baratnomtol. Es tenyleg csak terkep nyelv. Olvastam hogy a sok stressz is okozhatja es amiota tudom azota tenyleg sokat stresszeltem emiatt. Azert a biztonsag kedveert lassan mar 6 honapos a dolog csinaltatok meg1 std tesztet.
2020. okt. 27. 14:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezen hulla felesleges aggódnod. Kellemetlen de ártalmatlan dolog. Nekem gyerekkorom óta van időszakosan.
2020. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak az a baj annyira egyszerre történt minden hogy tenyleg csak a szifiliszre tudtam gondolni. Foleg hogy feher is lett a nyelven. Es utanna kezdodott ez a sebesedes. De viszont ugye tenyleg fekely nem volt. Csak ennyi hogy feher nyelv meg a visszaterő seb. De a doki erre annyit mondott hogy ha szifilisz lenne akkor nem tünne el par nap alatt...
2020. okt. 28. 10:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!