Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért kelek arra 3 napja hogy...

Miért kelek arra 3 napja hogy ki van száradva a torkom?

Figyelt kérdés
3 napja arra kelel legalábbis olyan érzés. Innom kell egybol. Illetve mintha a felül a szájpadlásom el lenne zsibbadva.

2020. okt. 26. 01:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és mintha fájna a torkom, de elmúlik egy idő után
2020. okt. 26. 01:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyitott szájjal alszol és kiszárad a szád és a torkod. Lehet horkolsz. Ha nagyon gáz lesz nézesd meg fül-orr gégésszel, nekem gyerekkoromba volt sokat hogy nyitott szájjal aludtam és ki kellett venni az orrmandulámat, mert annyira nagy volt, hogy éjszaka az orromon nem tudtam rendesen levegőt venni.
2020. okt. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem akkor szokott ez lenni amikor száraz a levegő a fűtés miatt. Párologtatnod kéne.
2020. okt. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Reflux, stressz, ordugulás?
2020. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy ezek miatt lenne, azt vettem észre hogy a fejem is fáj kicsit és kis “pöszmöszöket” látok a levegőben
2020. okt. 26. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg erről a háziorvosoadt
2020. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!