Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki esetleg tudja, hogy mi...

Valaki esetleg tudja, hogy mi lehet az oka annak, hogy egyre inkább csökken a AIDS ellenes kampányok száma miközben az AIDS fertőzöttek száma egyre inkább nő?

Figyelt kérdés
Egyik előadásomon kérdezte meg a tanár tőlünk, de nem tudtunk rá válaszolni. De ez a kérdés engem is érdekelne.

2020. okt. 26. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
A kérdésben feltett állításra van valami bizonyíték, vagy csak úgy a levegöbe dobott ötletröl van szó????
2020. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes. Hol csökkennek a kampányok? Hol van több eset? (Helyileg)
2020. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fejlett országokban egyre inkább egy szinten tartható krónikus állapot és nem halálos ítélet.
2020. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

Igaz lehet, baromi régen találkoztam kampánnyal. Viszont nem is vagyok veszélyeztetett (úgy ertem, nem drogozok közös tűvel, állandó partnerem van), és tisztában is vagyok vele, hogy idegen ember véréhez ne menjek közel, vagyis mikor munkatársam durván elvágta a kezét, akkor először gumikesztyut húztam, utána kötöztem be.


De gondolom, ahol inkább terjed az AIDS, ott talán van kampány.

2020. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Jo gyogyszerek lettek ra, Mucika. Nem a hatterhatalmak.
2020. okt. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
A probléma az, hogy nem a fejlett világban terjed, hanem Afrikában. Felesleges olyannak kampányolni, aki még olvasni em biztos, hogy tud.
2020. okt. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21%
Komolyabb problêmák miatt háttérbe szorult. Ha ég a ház, akkor nem fontos, hogy nyikorog a kilincs.
2020. okt. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!