Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Talaltam egy borelvaltozast a...

Talaltam egy borelvaltozast a fejboromon, bordaganaton kivul lehet mas is?

Figyelt kérdés

a hajam alatt a fejboromon talaltam egy elvaltozast. oszinten szolva nagyon megijedtem. baratnom probalt nyugtatni, hogy nem biztos, hogy bordaganat, viszont megis mi mas lehetne?


csatolok egy kepet is, de csak az nezze meg, akit nem visel meg es esetleg szeretne rola velemenyt is irni!


[link]



2020. okt. 29. 14:55
 1/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem mindenképpen irány a bőr gyógyászat , de nem biztos hogy daganat , lehetséges hogy már születésed óta ott van és csak pigment hiány , de tényleg mindenképpen nézesd meg orvossal? Remélem semmi komoly
2020. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én anyajegynek látom, de nem árt megnézetni.
2020. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a sör elváltozást találtam .
2020. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább anyajegynek, esetleg szemölcsnek tűnik. De ha megmutatod egy bőrgyógyásznak, ő pontosan meg fogja mondani, hiszen nem csak egy képet lát róla.
2020. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez sok minden lehet. Anyajegy, szemölcs, gomba, felsértette a fésű stb. Menj orvoshoz, legalább meg nyugszol.
2020. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a valaszt es a jokivansagot! holnap megyek a borgyogyaszhoz es meg fogom nezetni!
2020. okt. 29. 17:51
 7/8 anonim válasza:
na mi lett?:0
2020. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kiderult, hogy csak elszarusodott egy ponton a fejborom, es teljesen veszelytelen. azota le is jott es azota normalis :)
2020. nov. 25. 10:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!