Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus tünete lehet...

Cukikutyus kérdése:

Koronavírus tünete lehet az,hogy nem bírom az alkoholt?

Figyelt kérdés

Csak ebben az évben,és soha máskor nem volt olyan,hogy ne bírtam volna piálni,de most bármilyen keveset iszok,rosszul vagyok tőle.

Lehet ez koronavírus-tünet?

Trollok kíméljenek!

Olyanok válaszát várom,akik már voltak benne,vagy jártasak a témában.Köszönöm.


2020. okt. 29. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak pszichés
2020. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet, hogy telítődött a szervezeted, vagy egyszerűen öregszel, és már nem bírod annyira a piálást.
2020. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy sok a savad.
2020. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet mindkettő,igaz.Máskor minden hétvégén buli volt,most meg nem bírom,igaz,nem is kívánom,de ha mégis megkínálnak itallal,1 pohát után érzem a hatást,és másnap alig bírok felkelni az ágyból...
2020. okt. 29. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Öregszel. Én gyakran iszom alkoholt (otthon, egyedül) Augusztusban koronás voltam, a gyenge, lázas időszakom alatt (1 hétig tartott) nem ittam egyáltalán, utána viszont gond nélkül ment tovább a dolog.
2020. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,harmadik is igaz lehet.Van valami megoldás rá,hogy kevesebb legyen?
2020. okt. 29. 20:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Ebben az évben minden más...nem ismerek magamra...
2020. okt. 29. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!