Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Na covid megszállottak mit...

Na covid megszállottak mit szóltok hogy Szlovákiába nincs járvány?

Figyelt kérdés
Ugye volt országos tesztelés, 3 millió emberböl 25 ezer lett pozitív. Jó kis eredmény nem?

2020. nov. 2. 11:01
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vagyok vírustagadó, csak nem szeretem, ha ennyire felfújnak valamit.

Biztos vannak, akik ebbe is belehalnak, na ők vannak ott a lélegeztetőgépen. A nagyon gyengéket elviszi, de nincs kedvem miattuk szopni. Ha valaki nem bírja a vírusokat, akkor hordjon maszkot, nem zavar, csak engem és a többi gondolkodóképes embert hagyjanak a hülyeségeikkel.

Saját felelősségre mindenki csináljon, amit akar ebben a témában! Ez így lenne oké.

2020. nov. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
48%

30. Nem tudnak választ adni. Láthatod. Arra sem tudtak válaszolni mi lesz azokkal az emberekkel akik kórházi ellátásra szorulnak de nincs több kórházi ágy?

31. Ha mindenki azt csinál amit akar akkor annyi súlyos beteg lesz, hogy megtelnek a kórházak. Utána mi lesz a kórházi kezelésre szorulókkal? Megmondod? "Valaki nem bírja a vírusokat" renkívül okos megjegyzés. Egyelőre te sem tudod hogy reagálnál rá. 28 éves előtte egészséges férfi is belehalt. Arról meg leszokhatsz, hogy magadon kíbül senki nem érdekel ha társadalomban akarsz élni.

2020. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
48%
31. Gonolom akkor te már jelezted a háziorvosnál, hogy nem kérsz covid esetén orvosi sem kórházi ellátást mert nem kell felfújni?
2020. nov. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%

Nem jelzem senkinek. Ha rám akarják tukmálni, akkor szólok, de addig csak figyelem a történéseket.

Influenza ellen soha életemben nem voltam beoltva. Legutóbb 13 éves koromban volt egy kis 38 fokos lázam, amit gyógyszerek nélkül túléltem.

19 vagyok, és nem haltam bele még abba sem! Pedig nagy ám a pánik még akörül is. Inkább nyugodtan, békében kellene élni, nem teletolni egymást rákkeltő vakcinákkal.

2020. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
48%
Akkor ugyan itt várnám továbbra is a választ, mi lesz azokkal akik kórházi kezelésre szorulnak ha nincs több kórházi férőhely? Továbbá a szakirodalmat az influenza oltás rákkeltő hatásáról? Ha valamit kijelentesz akkor azt illik alátamasztani mert ugye te sem gondolod hogy hiteles amit "pistike" mond a kanapéról? Ugye te nem iszol energiaitalt vagy light üdítőket? Csak szólok, hogy aszpartammal ízesítettek amu valóban rákkeltő az influenza oltással szemben. ;)
2020. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
0%

Ez a Pistikézés dögunalmas. Ráadásul nem így hívnak, és ha nem tudod a nevemet, nem szükséges azon szólítanod, hiszen a lekezelő stílusodból lejön, hogy hozzám dumálsz.


Ne engem marj, csak mert Orbán bácsi egy fillért nem költött a kórházakra, és így hiány van még az orvosokból is, nemhogy a férőhelyekből...

Elég bizonyíték szerintem, hogy egyre több a rákos beteg, ami nem hinném, hogy az energiaitaltól van, bár nem is érdekel, mert vizet iszok. Bár az is tele van méreggel, pont ezért nincs szükségem még egy végső csapásra, amit oltásnak hívnak.

Fröcsögj tovább, legyél Te az, akit elsőnek beinjekcióznak, aki mindig otthon marad és éjjel-nappal maszkot hord. Sok boldogságot!

2020. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
48%
Eddig nem volt gond a kórházi férőhelyekkel. Most a járvány miatt van! A problémát meg kell oldani. Még mindig nem válszoltál mi lesz a kórházi kehelésre szoruló covid fertőzöttekkel ha betelnek a kórházak? IszoM és nem iszok. Aki ilyen hülyeségeket ír meg ne csodálkozzon ha lekezelik. Válaszolj a kérdésre. Mi a megoldás a korlátozások helyett?
2020. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
48%

"Elég bizonyíték szerintem, hogy egyre több a rákos beteg, ami nem hinném"


Rendben, Pistike! Lenyűgöző a logikád. Amióta kevesebben halnak meg fiatalon oltással megelőzhető betegségben, azóta több a rákos. Csak az oltások tehetnek róla, nem a nagyobb környezetszennyezés, vagy az, hogy valamiben muszáj meghalni, és akit nem a szíve visz el, azt jó eséllyel egy daganatos betegség.

2020. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
48%
Arról nem is beszélve kiegeszítve a 38. Válaszolót. Hogy az orvostudomány is fejlődik folyamatosan. Régen sok rákos betegség nem derült ki csak meghalt a beteg "valamiben". Ma már az okát is tudják. Akkora mértekben valószínű nem nőtt a rákos betegek aránya csak ma már tudják diagnosztizálni őket meg az életkor is nő. Amikor 40 év volt az átlag nyilván a rák nem volt vezető halálok. Gondolkozni kéne mielőtt megszólalsz, már ha van mivel
2020. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%
Bírom az ilyen egyéneket. Átmegy az egész eszmecsere személyeskedésbe. Pont az ilyen frusztrált, primitív embereknek nem érdemes magyarázni, mert úgysem akarják megérteni, és akár egy betű elírása miatt is képes(ek) felsőbbrendűnek érezni magukat. Én itt be is fejeztem. További jó rettegést a halálvírustól! :)
2020. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!