Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A korona nagy eséllyel lázzal...

A korona nagy eséllyel lázzal járna, ugye?

Figyelt kérdés

Hali!


Elég hipochonder típus vagyok és picit félek elkaptam-e..

Tegnap előtt jelentkezett napi 1x hasmenés-szerűség, ez tegnap is volt, ma eddig szerencsére nem. Azért nem nevezném annak, mert a napi egy elv. nem az. Gondoltam elcsaptam a hasam, amúgy is mostanában gázos az emésztésem, probiotikum kúrán vagyok.


Emellé tegnap kaparni kezdett alul a torkom és nagyon fáradt, levert lettem. Lázas viszont szerencsére nem vagyok. Ilyenem még talán sose volt, hogy egyszerre hasi és megfázásos tünetek. Köhögés se jellemző, 1-2 elvétve, szagokat érzek. Ugye nem valószínű, hogy így korona lenne?



2020. nov. 2. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem tipikus tünetek, amiket írsz, de az nem igaz, hogy föltétlen lázasnak kéne lenned.
2020. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Igen hallottam róla, hogy főleg fiataloknál nem jellemző, gyakran kihordják enyhe tünetekkel. Én 21 éves vagyok.

2020. nov. 2. 20:27
 4/8 A kérdező kommentje:
De szüleim nagyon félteném
2020. nov. 2. 20:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindig jár lázzal, bár eddig akiket én ismerek és covidosak, azoknak mindnek volt legalább hőemelkedése.
2020. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont az első tünetem a pici hasmenés volt majd rá 1 napra jött meg a hőemelkedés. Ízeket jelenleg is érzek, bár első tünet szombaton volt és most kedden mintha azt érezném hogy a cukor ízt kevésbé érezném.

Első napokban olyan érzésem volt mintha viszketett volna a torkom és emiatt köhögtem, de nem szakadt fel semmi(nem volt minek).

Sajnos nem zárható ki a covid-os lettél :/

2020. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ízeket továbbra is érzek, szagokat is, nem jelentkezett láz.

Köhögni nem köhögök. Az egyetlen dolog ami fennmaradt az a fáradtság főleg a szemeimen, azok fájnak.

2020. nov. 4. 16:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is hipochonder típus vagyok... :) De eljutottam arra a pontra, hogy hiába idegeskedek rajta, ha jön, úgyis jön... Sajnos nem lehet 100%-osan kivédeni. Védekezek amennyire lehet. Vendégeket a vírus elején nem fogadtam, nem jártam sehova, mégis összeszedtem valamit, ami nem kizárt hogy az volt, nem tudom. Látod, sehol se voltam, mégis fosul lettem. Én is pici fáradtságra meg megfázásos tünetre már azt hiszem, hogy jó isten belehalok, megfertőzök mindenkit stb...mert belénk ültették a félelmet. Pedig ezer féle más vírus is van, megfázásról nem beszélve, hiszen ősz van. Csak valahogy most háttérbe került az influenza dolog, meg minden más betegség. Nem mondom hogy nyugodj meg mert ez nem olyan egyszerű, de együtt érzek veled.
2020. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!