Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért ugrál a testhőmérsékletem?

Miért ugrál a testhőmérsékletem?

Figyelt kérdés

Este alig bírok elaludni, 8-kor lefekszek, majd 4-kor fáradtan pillantok az órára és tudatosítom, hogy ennek az estének lőttek.

Egész nap rosszullétek keringetnek.

Nem látni ugyan, de érzem.

Egyik pillanatban fázok, majd 39 fokos lázam lesz, aztán lemegy, mintha mi sem törént volna.

Egy idő múlva elkezdek szédülni, aztán megint didergek, később megint lázam lesz. Aztán didergek és megint elmúlik. Ezt játszom már lassan egy hete.

Az alvásproblémám csak a tünetek után jelentkezett.

Mi lehet a problémám?

Volt már veletek hasonló?

Teljesen kikészít



2020. nov. 3. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
covid...?
2020. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Negatív jött ki.

Tudom, ettől nincs kizárva, de nem hiszem, hogy annyira komoly lenne.

2020. nov. 3. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Es miota tart ez? Hol voltal kivizsgalason? Hazirovos / teljes verkep?
2020. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi baj, csak bélhurut :)
2020. nov. 4. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Na ..a belhurut tudja ezt! Nagyon le tudja dönteni az embert. Erre

viszont van recept. A HC80 as kapszula. Az a belflórát teljesen helyrerakja, mert természetes probiotikum es prebiotikum. Még 2 összetevöje van. En szedtem több kúrát is belöle. Garrantáltan természetes és kemikalia mentes. A HLBS weboldalán megtalalja a terméket. Ajanlanám meg a Berryslimet is ha van rá keret.. rajtam keresztül pedig 25% al olcsobban hozzajuthat az ott feltüntetett árakhoz képest. Egy doboz 2 hónapig elég a HC böl!

2020. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!