Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Emberek nemtudom mi van velem...

Emberek nemtudom mi van velem de teljesen bepánikoltam a koronavírustól.. Egész nap ezen gondolkodom már nemtudom elterelni a figyelmem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén nem nagyon hittem benne, de most hogy rengetegen halnak meg, és már kezd minden összeomlani, teljes pánikban vagyok..

2020. nov. 3. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Foglalkozz a munkáddal vagy a tanulmányaiddal.
2020. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Relax! Take it eeeeeeeasy!
2020. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Gondolj arra ,hogy szív és érrendszeri betegségekben egy évben meghal 20000 ember. 20000 rákban Magyarországon a többi apróról ne beszéljünk. Az havi 110 ember, naponta 3 fiatalok is. Parázz ezen.
2020. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Humpukk az egész, nézd meg az összhalálozást.
2020. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
4-es mit jelent az, hogy humpukk? Humbug esetleg. De nem humbug, sajnos, hanem ez a világjárvány jelen van, sosem hittem volna, hogy ilyet át kell éljek.
2021. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!