Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mennyire veszélyes...

Kecskeember kérdése:

Szerintetek mennyire veszélyes a koronavírus?, Vannak személyes tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt érteném , hogy valaki már elkapta-e?, vagy a rokonok közül volt e pozitív személy?. Szerintetek mennyire veszélyes? életkoroktól függően.

2020. nov. 3. 20:25
A kérdező szavazást indított:
Igen, féltem magam és a családom.
Nem félek, felvan fújva az egész.
Jobb betartani a szabályokat.
35 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

Már több helyen is kijelentették, hogy ez egy átlagos influenzavírus. A körülette lévő dolgok meg fel vannak fújva.


Nem a maszk, a távolságtartás, az eszement kézfertőtlenítés és a védőoltás fogja megerősíteni az ember immunrendszerét, (ezektől csak betegek lesznek az emberek) hanem a vitaminok, gyümölcs, zöldség, megfelelő folyadékbevitel, pihenés, a stresszkezelés, sport..stb.

2020. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

Tények: Fiatalok is belehalhatnak, bár jóval kisebb valószínűséggel, mint az idősebbek. (lásd tegnapi hír a 28 éves önkormányzati képviselőről).


Elég sok embert ismerek már, aki elkapta, vannak, akikről csak tudok, személyesen nem ismerem, de itteniek. A legtöbben átvészelik kisebb-nagyobb tünetekkel, de többen belehaltak vagy kerültek gépre. És nem, nem csak 70-80 éves krónikus betegek. Jobb komolyan venni...

2020. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

Mostanában egyre több kollégám marad otthon, van, aki tünetmentes kontakt, van, aki tünetmentes fertőzött, és vannak enyhe tünetekkel.

Kettőről tudok, aki magas lázzal fekszik otthon, nagyon rosszul érzik magukat. Egyikkel beszélt egy kolléga telefonon, azt mondta, olyan, mintha egyszerre kapta volna el az influenzát, és mellé egy tüdőgyuszit. Még otthon van, de fél, nehogy kórházba kerüljön.

30-as életerős srác.

2020. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Orvos ismerősöm mondta, hogy ugyanolyan, mint egy influenza. Akinek gyenge a szervezete bármi miatt (életkortól függetlenül) az nehezen fogja legyűrni, ahogy ez általában minden betegségre igaz. Van aki meg simán letudja, ahogy egy megfázást szokott.

Minden más túl van tolva és a média meg szereti ijesztgetni az embereket, hogy pánik alakuljon ki. Álljatok már le könyörgöm!!!!!!!!!!!!

2020. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

"Orvos ismerősöm mondta"


...hogy hagyd abba a hazudozást!

2020. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

#2

Nem a 100%-ban makk egészségesek halnak meg. Az a 28 éves önkormányzati képviselő se egy sportos, egészséges külsővel megáldott férfi volt. A túlsúly pedig kockázati tényező.

Milyen "érdekes"... "adat feltöltés alatt", ennyi idő után se voltak képesek feltölteni, hogy mennyi sok alapbetegsége lehetett?

2020. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%

Na te már csak jobban tudod, hogy ki az ismerősöm nem? nevetséges vagy...

Pont azokhoz tartozol, akik keltik a felesleges feszültséget. Szégyellhetnéd magad, hogy ebben leled örömed, elkeserítő, hogy milyen mocsadék emberek szaladgálnak körülöttünk. Egyáltalán, hogy jössz te ahhoz, hogy hazudozással vádolj. Nem is ismersz és igen képzeld orvos ismerős. A legjobb barátnőm testvére orvos, szóval hagy tudjam már jobban hogy kik az ismerőseim te f*sz.

2020. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

"Nem a 100%-ban makk egészségesek halnak meg" - Ismerek egy középkorú abszolút egészséges embert, aki gépre került, kezdjük ezzel.

Tudok egy másikról is, aki picit bár túlsúlyos volt, de azon kívül tényleg semmi baja. Ő meghalt.


"Adat feltöltés alatt" - Ha ebbe belekötsz, akkor gondolom láttad valamelyik nap egy 34 évesnél, hogy alapbetegség: "Nem ismert".


Írtak egy vízilabdás srácról is, 24 éves, szinté lélegeztetőgépen volt, bár tény, hogy neki korábban tényleg volt egészségügyi problémája.


Ja és halnak bele 50 év körüliek is, akiknek a "hatalmas" alapbetegsége a magas vérnyomás. Hát...mint majdnem az egész országnak 40 felett.


Egyszerűen ne hazudozzunk már, mert unalmas, veszélyes. Jelenleg rohadtul emelkedik a fertőzöttek és súlyos állapotban lévők száma is.

2020. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

#8

Jó pár embertől hallottam és olvastam is, hogy el se végezték rajtuk a tesztet, de kiküldték a pozitív eredményt.



A tesztről meg csak ennyit:

"A PCR tesztet hamis állítások alapján használják, nem a fertőzésekkel kapcsolatos tudományos tényeken alapulva. Ma már tudjuk, hogy ezek a PCR tesztek, ellentétben a Drosten, Wieler és a WHO állításával, nem utalnak semmilyen vírusfertőzésre, beleértve a SarsCov-2. fertőzésre sem. Ne feledje, hogy a PCR-teszteket kifejezetten nem legalizáltál diagnosztikai célokra, ahogyan ez a készülékekkel járó használati utasításon is helyesen szerepel, és amint azt Kery Mullis a PCR-teszt feltalálója többször hangsúlyozta, egyszerűen képtelen diagnosztizálni bármely betegséget. Ellentétben Drosten, Wieler és a WHO állításával, amelyet a világjárvány kihirdetése óta állítanak, a pozitív PCR teszt nem jelenti azt, hogy egy fertőzés van jelen. Ha valaki pozitív eredményt mutat, az nem jelenti, hogy bármivel meg lenne fertőzve, nemhogy a Covid vírussal, még az amerikai CDC, is egyetért ezzel és közvetlen tőlük idézek az egyik a Corona vírusról és a PCR teszt vizsgálatokról szóló 2020. július 13-i publikációjának 38. oldaláról. Első pontja azt mondja: a vírusos RNA kimutatása nem jelezheti a fertőző vírus jelenlétét, vagy hogy a Covid 2019 a kórtünetek okozója. A második pont szerint: ennek a tesztnek az eredménye nem elfogadott alkalmazás: a Covid 2019 fertőzés felismerésére. A harmadik pont ezt mondja: a teszt nem zárhatja ki más bakteriális vagy vírusos kórokozók által okozott betegségeket. Még mindig nem világos, hogy a Wuhan-vírust tudományosan megfelelően izolálták-e, így senki sem tudja pontosan mit keresünk, amikor tesztelünk, különösen azért, mer ez a vírus csakúgy, mint az influenzavírusok gyorsan is mutálódik…"

https://www.youtube.com/watch?v=EQja05GuTLY&feature=share&fb..


Ne legyetek már ennyire birkák és agymosottak!

2020. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 7. válaszadó köszönöm , hogy leírtad a véleményedet, de ha lehet szebben fejezd ki legközelebb magad. Én csak kérdeztem , nem mondtam el a véleményem -ezokból kifolyólag nem gondolnám , hogy rosszat tettem volna vagy, valakinek elrontottam volna a napját, mert nem értünk eggyet. :) -Ha megkérhetem ne veszekedjetek, mindenki másképp fogja fel, pl: 2 ismerősöm van akik különbözőképpen fogták fel adolgot 1: Nem érdekel az egész 2. Őrültren locsolta a hipót az egész házban .-_Én e kettő között helyezkednék el, betartom a szabályokat , de tudom ha elkapom remélhetőleg megúszom egy kis hőemelkedéssel, és köhögéssel.
2020. nov. 3. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!