Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Étel mérgezés sürgős segitségr...

Étel mérgezés sürgős segitségre van szükségem többi lent??

Figyelt kérdés
Sziaztok,nemrég megettem egy olyan kaját ami valószinüleg romlot volt vagy a szervezetem nem szerete ugye ettől a kajától hánytam,most nem ettem semmit,de még érzem a kis hányingert a hasam nemfáj,az lenne a kérdésem ilyenkor mit lehet vagyk kell eni ugye nem szeretném azt a kaaját se kihányni gondolok itt szabad e teát ini vagy piritós kenyeret eni,mennyi idő kell mire a hasam,gyomrom megtisztitja a káros baktériumoktól,mennyi idő mulva mulik el a hányinger kérlek segitsetek megjegyezném hogy most is van egy kis hányingerem nagyon pici hogyan lehetne ezt leküzdeni elmulasztani???
2020. nov. 4. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Ezt ilyen távolságból? Reggel hívd fel a dokidat. Teát/vizet (amelyik jobban csúszik) innék. Enni egyenlőre csak annyit, hogy a napi teendőimet el tudjam látni (egay darabig semmit, ha érzem, hogy az éhségtől kezdek rosszul lenni, akkor próbálkoznék)

Sok mindent írtam, de hívd a dokidat, a tutit ő mondja meg.

2020. nov. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel a hányástól, hasmenéstől vizet vesztesz, a folyadékpótlás nagyon fontos, teát nyugodtan ihatsz, a koffeint most kerüld!

Amiket kerülj most, azok a tejtermékek, zsíros ételek, erősen fűszerezett ételek, ezek megterhelik a gyomrot.

Érdemes enni banánt, pirítóst, kekszet, főtt krumplit... Egyszerűbb ételek.

Pihenj sokat! Jobbulást!

2020. nov. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan igyál, vízet, teát. Nem baj, ha hánysz, jobb, ha kitisztul a gyomrod, egyelőre ne akard elmulasztani, aminek ki kell jönnie hagy jöjjön. Jósolni nem tudunk, lehet, hogy ennyi volt, ha nem tegnap etted, akkor nem valószínű, hogy sokáig tartana. Enni még ne egyél, csak ha már 1-2 órája megnyugodott a gyomrod.
2020. nov. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kóla! A sima, hagyományos, nem ízesített, cukros kóla a legjobb gyomornyugtató, amit ismerek. A cukor és foszforsav tartalma kifejezetten hatékony ilyen esetekben.

Ha azonnal mégsem hat, akkor legalább nem olyan borzalmas visszafeke sem. Legalábbis párom szerint. Neki a rengeteg alkalomból egyszer nem használt elsőre, csak a harmadik pohárral.

Egyébként háziorvos nem sokat tud mondani... Persze, hívd fel, de azon felül, hogy diétázz nem fog mit mondani. Bár reméljük, hogy tévedek és csak az enyém ilyen kis lesz*rom stílusú.

2020. nov. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!