Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Így már valószínű átvészeltem...

Így már valószínű átvészeltem a Covidot?

Figyelt kérdés
16 nap telt el az első tünetek megjelenésétől. Pozitiv lett a teszt is. Enyhe/közepes lefolyású volt nálam a dolog. Magas láz, hurutos és száraz köhögés is, izom és mellkasfájdalom,levertség stb. Már 10 napja kb semmit nem érzek magamon, néha előjön fizikai terhelésre főleg ,egy kis köhögés. Kérdésem,hogy nagyobb probléma már ennyi idő után nemigazan lehet ebből nem? Összeomlik a keringésem/tüdőm stb. Hipochonder vagyok rendkívül 😫. 25/F

2020. nov. 4. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
A tesztre nem lehet alapozni. Lehet influenza volt. Párásítani kell a légutakat, inhalálni így tisztul ki rendesen a tüdő. Tudod semmi sem biztos csak ami már megtörtént. De felesleges aggódni, mert ki mitől fél az által vész.
2020. nov. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem omlik össze semmi, nyugi. Csak vigyázz magadra is meg másokra is, mint eddig.
2020. nov. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Két hete izerzekeles / szaglas elment, biztos hogy az volt. Rendben , köszi
2020. nov. 5. 09:21
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Ha eddig nem volt gond, akkor szerintem ez után sem lesz.


- egy másik "túlélő" :)

2020. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggódj, rendben leszel. A legtöbb embernek nem lesz komoly baja, fiatal vagy úgyhogy nem lesz gond.
2020. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!