Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha vége lesz a koronának, mit...

Ha vége lesz a koronának, mit fogunk kezdeni ennyi maszkkal?

Figyelt kérdés
😗😗😗

2020. nov. 7. 08:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ettől tartok... :((
2020. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg a tudatosságba itt is be fog épülni, hogyha valaki nincs jól, köhög, tüsszög, akkor maszkot vegyen fel, hogy védje a többieket! (Ld. a távolkeletet!)
2020. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy világjárvány se elég, akkor vajon mi kellene ahhoz, hogy ha nincs jól valaki, akkor eleve otthon maradjon?...
2020. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, van, akinek ez sem elég. Anyám tanár, még most ősszel is kb. állandóan beteg, kezet sosem mos stb. Suliban us nem is szellőztet, aztán azt nem tudom, hogyan engedik be dolgozni kb. mindog betegen, bár próbálja kicselezni őket. Aztán a családja is mindog beteg.


Szerinte vírusok nem léteznek, hanem a hidegtől vagy beteg, ezért legyél büdösben, szelőzteteni ősztől tavaszig nem kell, iskolában sem szellőztet soha, pedig fél óránként elő van írva nekik...


Az ilyennek semmi nem elég... Téged meg kicsinál, ha lebetegszel, mert direkt nem öltöztél fel, vagy 2 percre kinyitnád az ablakot, hogy kimenjen a kajaszag. Bármire képes...

2020. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
Én is tanár vagyok, de épp az ellenkezője (főleg mostanában). :)
2020. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
35%
Jó lesz tüzelősnek.... :D
2021. ápr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!