Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hónapok óta fájt a hátam...

Hónapok óta fájt a hátam deréktól feljebb, övszerűen. Ez mostanra alig van, viszont a bal bordaív alatt időnként tompa fájdalmam van, valamint újabban a jobb mellkasban és hátul a lapocka alatt. Folyamatos "széljárás," ami már zavaró. Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Az áteresztő bél szindróma tipikus tünetei. Orvoshoz sajnos jelenleg hiába mész vele, ennek a kezelését még nem tartalmazza a protokoll. Pedig járványszerű gyorsasággal terjed, minden felnőtt és sajnos egyre több gyermek is szenved tőle. Nem úgy, mint te, mert mindenkinél más (és távoli) tüneteket produkál. Allergia, ízületi fájdalmak, cukorbetegség, mentális bajok, főleg depresszió, rák. és az autoimmun spektrumnak több mint százféle tünete.

Létezik megoldás, de nem tisztem, hogy reklámozzam.

2020. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!