Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem gyártanak olyan...

Miért nem gyártanak olyan maszkokat, amik a viselőjüket védik?

Figyelt kérdés

Ha ilyen maszkok is lennének, akik félnek a vírustól, nyugodtan felvehetnék ezeket a maszkokat, így ők védve lennének. A többi embernek pedig nem kellene semmilyen maszkot hordania, a saját felelősségükre megtehetnék, hogy nem védik magukat a vírus ellen.



Így jó lenne a maszkviselést támogatóknak és a maszkhordást ellenzőknek is.


Miért nem ilyen maszkokat gyártanak?



2020. nov. 11. 05:16
A kérdező szavazást indított:
Jó lenne, ha ilyen maszkok (is) lennének!
Nem lenne jó/megvalósítható, kifejtem, hogy miért:
26 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%
Aha és aki nem hord maszkot az összefertőzne mindent és mindenkit mert ő nem fél.Butaság....
2020. nov. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

De aki nem szeretné, hogy megfertőzzék, az felvenné az őt (is) védő maszkot, így nem tudnák megfertőzni.


Így csak azok fertőzhetnék egymást, a saját felelősségükre, akik nem hordanak maszkot.

2020. nov. 11. 05:57
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

Van ilyen maszk, csak az sokkal drágább kényelmetlenebb.

AZ hogy mindenkinek hordania kell sokkal olcsóbb és kényelmesebb lenne, ha nem lennének vírustagadó hülyék.

És azok vannak többségben akik nem szeretnék elkapni, szóval mindenkinek hordania kell.

2020. nov. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Egyszer szerintem mindenki ki tudná fizetni az őt védő, legfeljebb pár ezer Forintos maszkot.

Nem mindenki vírustagadó, aki nem fél a vírustól, hanem van, aki egyszerűen nem fél, mert például nem volt beteg kisgyermek kora óta, olyan erős szervezete van.

Szerintem nekik nem helyes ezt kötelezővé tenni.

Különben sem mindenki félti az életét.

Szerintem azok védekezzenek, akiknek erre szükségük van.

Nekik lehetne kedvezményes áron (pár száz Forintért) is adni az őket védő maszkokat.

2020. nov. 11. 06:09
 5/29 anonim ***** válasza:
92%

Dehogynem gyártanak, nyugodtan vehetsz egyet te is.

[link]

2020. nov. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%
FFP3 maszknak hívják, én szívesen hordom ha azt a párezer forintot négy óránként kifizeted nekem és akkor neked nem kell hordanod.
2020. nov. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
11%
Tulajdonképpen mitől is kell védekezni ?
2020. nov. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Olvasd el még egyszer amit írtam, és képzel oda a drágább és a kényelmetlenebb elé a sokkal szót.

Ez így sokkal kényelmesebb, és sokkal olcsóbb.

Miért a többség alkalmazkodjon?

És még azt mondd meg, ki adná kedvezményes áron nekik a maszkokat?

2020. nov. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
18%
Az ezzel a probléma, hogy ha nem viselsz maszkot és elkapod a vírust, akkor téged ugyanúgy ellátnak, mint a többit, és esetleg mástól veszed el a kórházi ágyat.
2020. nov. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Önként is lemondanék az ellátásról.

Úgyis magamtól kigyógyulnék a koronavírusból egy héten belül, ha meg mégsem, engem az sem érdekel.


Egyébként meg honnan tudjátok, hogy ti vagytok a többség?

Az összes ember rühelli és feleslegesnek tartja a maszkokat, akiket csak ismerek.

Tehát akkor itt mindenki hülye, csak ti vagytok az okosak, ugye?


Nekem aztán tök mindegy, hogy megkapjátok-e tőlem a vírust, vagy sem, magamat pedig még inkább nem féltem.

2020. nov. 11. 06:54
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!