Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérrög az agyban kinek volt mar?

Vérrög az agyban kinek volt mar?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem tudom kihez ,hova forduljak ,a neten hiaba olvasom annyi mindent Ír h nem tudok eligazodni Kerlek segitsetek !

Parom 24 eves ferfi , ma delutan rosszul erezte magat a munkabol hazafele es egyre rosszabbul lett(kb masfel ora telt el) . A szuleivel bementek a surgossegire ( en a masfel eves gyerekunkkel itthon) es ott stroke gyanuval at kellett szallitani a debreceni klinikára ahova persze senki nem lehetett be vele a covid miatt, egy orvos vagy asszisztens ertesitett minket hogy agyi ct-t csinaltak ,vérrög kepzodott nekj benne intenzivre kerult vénasan kap rá valamit. De ennyit tudunk ,vele nem tudunk beszelni Nem tudkm milehet vele, hogy erezheti magat most vagy egyaltalan maganal van e . Annyira aggodok kerlek irjatok tapasztalatokat mi a lefolyása , szovodmenye , akarmit :(



2020. nov. 12. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Találtam pár linket:

[link]

[link]

[link]

Nagyon sajnálom ami a történteket illeti!

Személyenként változó lehet, egyéb betegségektől, körülményektől is függ ennek a kialakulása. Édesapukámnak volt kb. 20 éve (miután meghalt a bátyám), és semmi következménye nem lett, ma már 65 éves. Mindenesetre, nagyon sok kitartást, jobbulást és a legjobbakat kívánom a családnak.:)

2020. nov. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha tudsz írj, mi történt
2020. nov. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, nagyon sok erot es kitartast kivanok! Szerintem ez meg idoben el lett csipve, hamar megkapta a megfelelo ellatast, ami nagyon fontos. Fiatal, maradektalanul fel fog epulni, ebben biztos vagyok.
2020. nov. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ennek rengeteg kimenetele lehet

Ha időben elkapták és tudtak oldani a rögöt vénás gyogyszerrel akkor nem alakult ki maradandó agykárosodoás és minden szövődmény nélkül felépül pár hét és otthon lesz

Ez a meg kedvezőbb kimenetel

A spektrum másik végen az van amikor már hiába oldották a rögöt az agy károsodott/ esetleg nem is tudták oldani azt, de még ekkor se mindegy az agy melyik területét ellátó ér zárodott el így melyik terület sérült és mennyire

Ennek fügvényében sajnos ennyi infóból nem lehet megmondani mi lehet vele, de reméljük a legjobbakat, Debrecenbe nagyon jó orvosok vannak, kívánom hogy hamar otthon legyen egészségesen

2020. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mar sokkal jobban van halaistennek :) idoben kert segitseget ez volt a nagy szerencse ! Tovabbi vizsgalatokra lesz szukseg ,egy hetig bent marad a korhazban es ha minden oke akkor johet haza.
2020. nov. 13. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Huhh, orulok nagyon, szuper hir! :))

Mondtak egyebkent valamit, hogy mostantol mennyire kell vigyazni, vagy valamivel ezt meg lehet elozni? Pl eletmodvaltas, vagy nem tudom, gyogyszer?

2020. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy nagyon bőven sajnos nem informálnak , főleg ugye hogy járvány van, hétvége is . Szerintem hétfőn kaphatunk minden kérdésre valaszt vagyis, remelem . Főleg a kiváltó ok(ok) -ra vagyok kivancsi nagyon ,szerinte idegi alapon volt de szerintem attol nem lehet(ahogy a neten olvastam tobb oldalon) . De egyebkent azt mar mondták hogy elete vegeig veralvadasgatlot kell szednie es az egeszsegesebb eletmodot folytatni . Az utobbi idoben eleg sok energiaitalt ivott + felesleget is felszedett jo par kilot ami melle nagyon keves volt a mozgas . Szerintem inkabb ezert tortent de majd az orvos biztos jobban fogja tudni :)
2020. nov. 13. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia:)) mondtak valamit azóta?
2020. nov. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!