Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az egészségügyi dolgozóknak...

Az egészségügyi dolgozóknak kötelező lesz a Covid vakcinát felvenni?

Figyelt kérdés

Néhány országban, pl Magyaro., Szerbia, Németo., Oroszország stb azt mondják, ha meglesz a vakcina, először az egészségügyi dolgozók kapják el, majd az idősebb személyek, krónikus betegek.

Mondjuk egy eü dolgozónak kötelező lesz? Vagy pedig aki akarja felveszi, aki nem, az nem? Erről valahogy nem hallottam semmit.

Mert ha nem muszáj, akkor nem kérném.


2020. nov. 12. 23:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Remélem diplomás zseni vagy.
2020. nov. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Én csak azt remélem nem lesz kötelező mindenkinek, pl. annak, akinek semmi baja. Nem szeretnék magamba semmi olyan szert oltatni, aminek nem tudom a hatását. Eddig is teljesen jól megvoltam a különféle oltások nélkül, elvagyok szeparálódva, semmi gondom. Valamiért van egy olyan érzésem, hogy ha ezt megkapnám egyből lerobbanék.
2020. nov. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz kötelező senkinek de mivel egészségügyi dolgozó vagy a munkaadód ragaszkodhat hozzá hogy felvedd.
2020. nov. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2020. nov. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
12%
És mibe kerül eü dolgozóként megbeszélned az oltást végzővel, hogy a párnába nyomja bele, ne a karodba? Ennyire ne legyél már elveszett...
2020. nov. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Vagy utánakeresni a hatásmechanizmusnak és a tényleges kockázatoknak...
2020. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy gondolom, nem tehetik kötelezővé nekik sem, csupán erősen ajánlott... az influenza oltás sem kötelező nekik.
2020. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Ez egy kicsit más helyzet. Az a baj, hogy az egybitesek összesen azt látják, hogy nem dacolhatnak a nyilvánvaló közérdek ellen, ergo diktatúra. Ilyesmi nem fér be a nagy csarnokba a koponyában, hogy nem ismerjük a hosszú távú szövődményeit, tehát még mielőtt nagyon korcsoportokra osztanánk az érdekeltségi szintekbe sorolást, talán vissza kéne szorítani a bánatba ezt a mutációt, aztán a tanulságokat levonva okosabban várni a következőt, de neeem, fizikai fájdalmat okoz fejben levezetni könnyen felfogható dolgok kapcsolatát, inkább találunk és kitalálunk egy csomó, esetenként a valóságnak és egymásnak is ellentmondó marhanagy megfejtést, és szajkózzuk, mintha kötelező lenne, végtére is az egyszerűbb biztos...
2020. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Felvenni nem kötelező de az oltást beadatni az lesz ha eüben akarsz tovább dolgozni. Nem is értem, hogy merül fel benned ilyesmi. Nem kötelező de akkor keress más munkát ne a betegeid életét veszélyeztesd. A többség nem nyugodt a mellékhatások tekintetében de valahogy meg kell állítani a járványt. Reméljük minden jól alakul.
2020. nov. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Te olyan vagy aki a gyerekét sem oltatja be? Taps!

EÜ dolgozóként megmagyarázod mi bajod az oltással?

2020. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!