Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csinálnak velem a kórházban?

Mit csinálnak velem a kórházban?

Figyelt kérdés

Kb fél éve a bal combomon a külső részen van egy "besüllyedés"

Ha úgy ülök hogy a combomon könyökölök és közben tartom a fejem, akkor a könyököm pont oda esik ahhoz a besüllyedéshez.. Szerintem nagyon elnyomhattam, mert sokat ülök úgy.

Eddig nem nagyon figyeltem rá, de a múlt éjjel elkezdett zsibbadni nagyon és ez ki hatott a vádlimhoz is, illeve a derekamra is.

Nagyon megilyedtem egész éjszaka sétáltam, attól féltem hogy "pl lebénulok"

Most meg figyelve van ott egy lilább folt is.

Szerintem trombózis, mármint ezt gondolom mert Google a barátom volt éjjel.


Bemegyek kórházba ( sztk, ott fogadnak) mit fognak velem csinálni, ha beigazolodik hogy trombózis? Bent tartanak? Vagy írnak fel valamit? Köszönöm előre is a válaszokat.



2020. nov. 14. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Google mindig valami komoly betegséget ad ki bármilyen tünete. De te nem fogsz lebénulni és trombózisod sincs csak megnyomtad a combodat és belilult olyan mintha beütötted volna. A zsibbadás pedig random rájöhet bárkire.
2020. nov. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tünetre*
2020. nov. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ha mégis az, akkor mi lesz?

Egyedül nevelem 2éves gyerekem, ezért lenne fontos tudnom. Nem igazán tudom másra bízni ha be fognának, max egy napra esetleg..

2020. nov. 14. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Hát, ez tényleg ILYESZTŐ. De hogy semmi köze a trombózishoz, az biztos. Én a magam részéről kezdődő autoimmun izomsorvadásra tippelek, de ne legyen igazam.
2020. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál.. Még az nap mikor kiirtam a kérdésem.

Vették vért, és egy orvos megnyomkodta nézegette egy darabig a combom..

Azt mondta hogy valószínűleg tényleg elnyomtam és majd helyre jön, kenegessem Voltarennel.. Ennyi..

A véreredményem jó azt mondta.


Azóta enyhült a zsibbadás ha lefekszek nem/vagy nagyon kicsit zsibbad.

Viszont..

Már a jobb lábam is zsibbad ha elkezdek zsibbadni...leginkább a jobb lábamon a lábujjaimat húzza a görcs.

Nem tudom mi legyen...

Igyis le voltam b@szva hogy a covid kellős közepén terhelem az orvosokat ilyen semmiséggel (nővérek mondták)


Ja és van olyan hogy néha kicsit felduzzad a bal fele az arcomnak. Tehát arc duzzanat, bal és jobb láb kicsi zsibbadás a, éjjel egyik karom mindig zsibbad, van hogy kihat a Fenekemre és a derekamra a zsibbadás.

De ez mind nagyon enyhe

2020. nov. 16. 09:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Elfekszed a testrészeid semmi bajod nincs

Mindenkivel megesik ha sokáig nem mozdul

2020. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!