Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valami problémám?

Lehet valami problémám?

Figyelt kérdés

Lehet semmi közük egymáshoz de már idegesitenek.


Először is olyan szagokat érzek amik biztosan nincsenek ott. Általában konkrét szagok mint pl orvosi rendelő vagy uszoda valami kaja vagy gyógyszer. De van olyan is amikor vagy csak rossz szagot vagy valamilyen édes szagot érzek. Múlt hónappban jelent meg



Másodszor van egy csomó az államon/alatt nem oldalt. Eleinte nagy volt és kemény nem mozgott és írintésre fájt. később összébb ment és elkezdett mozogni és nem is fájt. pár hete jelent meg


Harmdjára a nyakamon közel a vállamohoz egy nagy csomó mindig ugrált néha összébb ment néha megnagyobbodott és akkort fájt most nagy és fáj is. Ez már régóta talán több hónapja is van



Főleg a szaglásos idegesit nagyon zavaró. NA meg persze másfél hónapon keresztül se ízeket se szagokat nem éreztem szagokat most is csak tompán vagy nem is. KIvéve ezeket a "halucinációkat" azokat erősen érzem pár másodpercig.



MIk lehetnek ezek össze lehetnek kötve?



2020. nov. 14. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Oké, nem vagyok orvos, de a szaglási hallucinációk neurológiai problémára IS utalhatnak. A csomókat nem tudom, h mik, de nem ártana orvosnak megmutatni.
2020. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Pl. koronavírus.
2020. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a neurológust ajánlom!
2020. nov. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!